Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kapitale dekselvaas 4339
Kapitale dekselvaas
Startprijs 150 EUR
Delfts aardewerken bord 4332
Delfts aardewerken bord
Startprijs 150 EUR
Japanse vaas 4323
Japanse vaas
Startprijs 150 EUR
Verkocht
6 Kop en schotels 4250
6 Kop en schotels

Resultaat:

180 EUR

Tegel met bloem, 17e eeuw 4235
Tegel met bloem, 17e eeuw
Startprijs 150 EUR
Spaarpot, zwarte man 4224
Spaarpot, zwarte man
Startprijs 150 EUR
Porseleinen viskom 4164
Porseleinen viskom
Startprijs 150 EUR
Kapitale dekselvaas 4108
Kapitale dekselvaas
Startprijs 150 EUR
Stel imari dekselvazen 4512
Stel imari dekselvazen
Startprijs 140 EUR
Boeddha 4502
Boeddha
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Blauw Chinees bord 18e eeuw. 4260
Blauw Chinees bord 18e eeuw.

Resultaat:

140 EUR

Blauw Chinees bord 18e eeuw. 4259
Blauw Chinees bord 18e eeuw.
Startprijs 140 EUR
2 Aardewerken borden 4225
2 Aardewerken borden
Startprijs 140 EUR
3  Meissen borden 4210
3 Meissen borden
Startprijs 140 EUR
Satsuma dekselvaas, 4165
Satsuma dekselvaas,
Startprijs 140 EUR
Delftsblauw bord 4413
Delftsblauw bord
Startprijs 125 EUR
Keramiek beeldje 4343
Keramiek beeldje
Startprijs 125 EUR
Imari bord 4287
Imari bord
Startprijs 125 EUR
Jugendstil Boheemse vaas 4186
Jugendstil Boheemse vaas
Startprijs 125 EUR
Porseleinen Guan Yin 4501
Porseleinen Guan Yin
Startprijs 120 EUR
Plateel siervaasje 4419
Plateel siervaasje
Startprijs 120 EUR
Verkocht
3 Borden Fam. Rose 4300
3 Borden Fam. Rose

Resultaat:

125 EUR

Grote clown 4296
Grote clown
Startprijs 120 EUR
Porseleinen dame 4215
Porseleinen dame
Startprijs 120 EUR