Naverkoop (After-Sales) Juliveiling

Veiling data:

08.07.2016, van 16:00 Uur
09.07.2016, van 10:00 Uur

Kijkdagen:

Openingstijden:
Di. t/m. Vr. van 10:00 - 17:30

Zilveren Joodse kandelaar
Zilveren Joodse kandelaar
1.000 EUR
Gouden zakhorloge met chatelaine
3.500 EUR
Bulgari horloge
Bulgari horloge
1.400 EUR
Gouden ring met briljanten
Gouden ring met briljanten
2.400 EUR
Schilderij, Donaldson
Schilderij, Donaldson
3.750 EUR
Schilderij C.H Mozin
Schilderij C.H Mozin
1.750 EUR
33 Mappen met etsen
33 Mappen met etsen
3.300 EUR
A. Karssen
A. Karssen
3.000 EUR
Schilderij 17e eeuwse Madonna
Schilderij 17e eeuwse Madonna
3.000 EUR
Twee empire bokalen
Twee empire bokalen
500 EUR
2 Vuurvergulde kandelaren
2 Vuurvergulde kandelaren
750 EUR
Vuurvergulde pendule
Vuurvergulde pendule
2.750 EUR

Oktoberveiling 2016:

Veiling:

Vrijdag 14 oktober: aanvang 17:00

- Kavels 1 tot 1600

Zaterdag 15 oktober: aanvang 10:00

- Kavels 2000 t/m 6500

Kijkdagen:

Zaterdag 8 oktober: 10:00 - 17:00

Zondag 9 oktober: 11:00 - 17:00

Maandag 10 oktober: 10:00 - 18:00

Dinsdag 11 oktober: 10:00 - 18:00

Inbrengen:

Inbrengen kan tot: 10 September

Bent u koper?

Bieden

Hoe werkt het bieden?

Informatie vindt u hier.

Registreren

Om aan onze veilingen deel te kunnen nemen moet u eerst een account aanmaken of inloggen met uw bestaande account.

Hierna kunt u biedingen afgeven via onze online catalogus..

Bent u inbrenger?

Informatie voor inbrengers

Voor onze veilingen vragen wij inbreng van sieraden, schilderijen, zilver, munten, postzegels, ansichtkaarten, poppen, speelgoed, meubels, klokken, tapijten, brons, beelden, porselein, keramiek, antieke wapens, verzamelingen etc.  Uitsluitend van goede kwaliteit. Ook totale verzamelingen en inboedels

Verdere informatie

Taxaties, Inboedels en Ontruimingen

U kunt bij ons terecht voor verschillende vormen van taxaties..

Tevens kunnen wij zorg dragen voor uw complete inboedel en/of woningontruiming.

Klik hier voor meer informatie

Het Twents Veilinghuis

Krijg een indruk van ons veilinghuis en bekijk enkele media fragmenten van ons