Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans pastel, 1022
Frans pastel,
Startprijs 3.750 EUR
Renee Lagrange, Frans schilderij 1021
Renee Lagrange, Frans schilderij
Startprijs 3.750 EUR
Cornelis Koppenol 1257
Cornelis Koppenol
Startprijs 3.000 EUR
Schuring 1117
Schuring
Startprijs 2.600 EUR
Verkocht
Miralles. 1232
Miralles.

Resultaat:

2.500 EUR

Henry Houben 1031
Henry Houben
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Schuring 1052
Schuring

Resultaat:

2.250 EUR

J.H. Mastenbroek 1023
J.H. Mastenbroek
Startprijs 2.200 EUR
P. van Schendel 1016
P. van Schendel
Startprijs 2.200 EUR
Boeri 1124
Boeri
Startprijs 2.100 EUR
Jan Rijlaarsdam 1329
Jan Rijlaarsdam
Startprijs 2.000 EUR
Fried Pal, Maxime in Parijs 1011
Fried Pal, Maxime in Parijs
Startprijs 2.000 EUR
Fedor van Kregten 1306
Fedor van Kregten
Startprijs 1.750 EUR
F.v.Kregten panorama 1089
F.v.Kregten panorama
Startprijs 1.550 EUR
Puyenbroeck, stilleven 1006
Puyenbroeck, stilleven
Startprijs 1.500 EUR
Gerard van der Laan 1158
Gerard van der Laan
Startprijs 1.350 EUR
Burskens 1058
Burskens
Startprijs 1.300 EUR
A.H. Gouwe, ploegende paarden 1219
A.H. Gouwe, ploegende paarden
Startprijs 1.250 EUR
Buter, koeien, Duitsland 1061
Buter, koeien, Duitsland
Startprijs 1.250 EUR
L.van der Tonge 1057
L.van der Tonge
Startprijs 1.200 EUR
Laurant, schepen op meer 1014
Laurant, schepen op meer
Startprijs 1.200 EUR
Joseph Hendrikus Neuhuys, landschap met boerderij 1009
Joseph Hendrikus Neuhuys, landschap met boerderij
Startprijs 1.200 EUR
Stilleven 19e eeuw (stijl 17e-18e eeuw) 1002
Stilleven 19e eeuw (stijl 17e-18e eeuw)
Startprijs 1.200 EUR
Lievin Herremans 1359
Lievin Herremans
Startprijs 1.100 EUR