Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kortstaart  klok Amsterdams model 3076
Kortstaart klok Amsterdams model
Startprijs 2.000 EUR
Staande klok 3077
Staande klok
Startprijs 1.500 EUR
Franse bouille klok ca. 1880 3010
Franse bouille klok ca. 1880
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Franse pendule, Louis Seize stijl 3000
Franse pendule, Louis Seize stijl

Resultaat:

1.200 EUR

Onyx marmeren glaspendule 3009
Onyx marmeren glaspendule
Startprijs 850 EUR
Engels staand horloge 3014
Engels staand horloge
Startprijs 600 EUR
Franse pendule 3071
Franse pendule
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Klok 3027
Klok

Resultaat:

575 EUR

Reiswekker, kwartierslag 1370
Reiswekker, kwartierslag
Startprijs 500 EUR
Franse pendule Louis Seize stijl 3002
Franse pendule Louis Seize stijl
Startprijs 450 EUR
Tafelklok 3040
Tafelklok
Startprijs 380 EUR
Mysterieus 3025
Mysterieus
Startprijs 380 EUR
Frans klokkenstel 3034
Frans klokkenstel
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Klokkenstel 3031
Klokkenstel

Resultaat:

325 EUR

Franse pendule ca. 1900 3006
Franse pendule ca. 1900
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Regelateur Penaat 3029
Regelateur Penaat

Resultaat:

320 EUR

Franse bronzen pendule 3012
Franse bronzen pendule
Startprijs 250 EUR
Frans Reiswekkertje 3005
Frans Reiswekkertje
Startprijs 250 EUR
Wortelnoten tafelklokje 3015
Wortelnoten tafelklokje
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Frans Reiswekkertje 1890 3011
Frans Reiswekkertje 1890

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3073
Friese staartklok

Resultaat:

240 EUR

Duitse regelateur 3024
Duitse regelateur
Startprijs 200 EUR
Zweedse cartelklok 3070
Zweedse cartelklok
Startprijs 140 EUR
Reiswekker eind 20e eeuw. 3028
Reiswekker eind 20e eeuw.
Startprijs 120 EUR