Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Vrouw op rots 4010
Vrouw op rots
Startprijs 1.750 EUR
Bronzen harlekijn mignon 4074
Bronzen harlekijn mignon
Startprijs 1.100 EUR
Bronzen beeld, manfiguur 4035
Bronzen beeld, manfiguur
Startprijs 1.100 EUR
Bronzen beeld 4008
Bronzen beeld
Startprijs 1.100 EUR
Bronzen engel 4083
Bronzen engel
Startprijs 775 EUR
Bronzen portret 4079
Bronzen portret
Startprijs 775 EUR
Bronzen figuur 4096
Bronzen figuur
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Bronzen beeldje 4092
Bronzen beeldje

Resultaat:

500 EUR

Bronzen buste vrouw 4084
Bronzen buste vrouw
Startprijs 525 EUR
Bronzen vogel 4071
Bronzen vogel
Startprijs 500 EUR
Bronzen groepje 4000
Bronzen groepje
Startprijs 500 EUR
Bronzen sculptuur, indiaan 4047
Bronzen sculptuur, indiaan
Startprijs 480 EUR
Bronzen olifant 4078
Bronzen olifant
Startprijs 475 EUR
Heilig figuur 18e eeuw. 4017
Heilig figuur 18e eeuw.
Startprijs 450 EUR
2 Houten engeltjes 19e eeuw. 4011
2 Houten engeltjes 19e eeuw.
Startprijs 450 EUR
Bronzen stier 4081
Bronzen stier
Startprijs 425 EUR
Bronzen dame 4007
Bronzen dame
Startprijs 400 EUR
2 Bronzen siervaasjes 4006
2 Bronzen siervaasjes
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Kapitale lampevoet 4002
Kapitale lampevoet

Resultaat:

400 EUR

Bronzen sculptuur op marmeren voet 4004
Bronzen sculptuur op marmeren voet
Startprijs 350 EUR
2 Bronzen siercoupes 4049
2 Bronzen siercoupes
Startprijs 300 EUR
Afrikaanse trom 4023
Afrikaanse trom
Startprijs 300 EUR
Bronzen sculpture jachthond 4005
Bronzen sculpture jachthond
Startprijs 300 EUR
2 Houten monniken 4082
2 Houten monniken
Startprijs 275 EUR