Zeven delen met divers Afrikaans houten snijwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: olifanten, masker en beelden. Afmeting: 20 - 55 cm. In goede staat.
Antieke Delfts fayence, Porceleyne Fles wandschotel met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Twee vazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk, goed. 1x Yixing trekpot met bodemmerk, haarscheur, tuit beschadigd. Afmeting: 9 - 16,5 cm. In matig/goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Modern. Tulpen compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Portret terriër. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.