Set van twee bronzen boekensteunen met panters. 20e Eeuw. Monogram R.G. Afmeting: 17,5 x 19 x 13 cm. In goede staat.
Grote bronzen jonge olifant op zwart marmeren basement. Met signatuur. 21e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antiek zandstenen Heilig beeld met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 72 cm. In redelijke staat.
Paar bronzen beelden. 19e Eeuw. Jongen met castagnetten. Jongen met tamboerijn. Afmeting: H 47 - 49 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws houtgesneden barok putti met polychromie. Afmeting: 35 x 51 x 18 cm. In goede staat.
Grote bronzen olifant in Dali-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 50 x 52 x 15 cm. In goede staat.
Twee grote figuren van polyester. Eind 20e eeuw. 2x Druivenplukster. Afmeting: H 166 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur. Gesigneerd Poitevin. Gerestaureerd + breuk in basement. Afmeting: 57 x 60 x 25 cm. In redelijke staat.
Chinese bronzen buste van de communistische dictator Mao. 1893 - 1976. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen neushoorn op groen marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 8 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren in Weense stijl. 20e Eeuw. Ratten, gemerkt Margrab. Golfspeler, gemerkt Margrab. Afmeting: 18 - 12 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur. Dansend paar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.