Drie Duitse Meissen porseleinen figuren van het apenorkest. Naar ontwerp van J. J. Kaendler. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antiek Delfts polychrome knobbelvazen met chinoiserie floraal decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee zéér grote Spaanse polychrome fayence schalen (Lebrillo) Sevilla/Triana. 18e - 19e Eeuw. Stier + haas decor. Afmeting: 15 x Ø 65 cm. / 14,5 x Ø 66,5 cm. In goede staat.
Twee bijzonder grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met floraal/vogel/cherubijnkoppen decor. 1x Resumptivum. 1x Diascordim. Afmeting: H 27 - 27,5 cm. In goede staat.
Prachtig 19e eeuws Frans empire theeservies van porselein met (perfect) goud decor + diverse scheepvaart decors. Handgeschilderd. Afmeting: 8,5 - 27,5 cm. In zeer goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. EL: DIAPHAEW + U: BASILIC + EL: THERIAC: V + OL: LAURI. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. C. BECCA BOUGAE + C. RASARUMPALLID. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws porseleinen borden met decor van golfspelende putti's / spelende putti met hond. Vermoedelijk Engeland. Gemerkt met zwaard ++ tekens. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence lampenvoeten/vaaslampen met chinoiserie decor. Afmeting: H 44 - 60 cm. In goede staat.
Antieke Delftse polychrome fayence dekselvaas met chinoiserie coulissen decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Lot met diverse 18e eeuwse Hollandse tegels. Onder meer; bijbels, mangaan, blauw. Restauraties. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauw decor. THERICA: E: RUTHE. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Lot antieke tegels, zgn. witjes. Aantal: 69 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote polychrome fayence tulpenvaas. Delft? Gemerkt Corry Kleijn. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Lot met diverse mangaankleurige tegels. Aantal: 35 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Delftse fayence dekselpotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee zéér grote Herend porseleinen figuren. 20e Eeuw. 1x Paardenmenner. 1x Ruiter te paard. Afmeting: 41 - 44 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence knobbelvaas met floraal decor en octagonale voet. Gaatje in vaas. Afmeting: H 29,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 18e eeuws mangaankleurig tegeltableau. Abraham zendt Hagar weg. Bestaande uit 30x grote tegel, 22x randtegel, 4x hoektegel. Afmeting: 89 x 75 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence vaas met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands 12-pas tegeltableau in mangaankleur. Koeien in landschap decor. Louis Seize. Minimale randschades. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Delftse fayence dekselvazen met chinoiserie decor. Circa 1880. Octagonaal. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauwen decor. U. Egyptiacum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse fayence borden met driemaster decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting; Ø 23,8 cm. In goede staat.