This website uses cookies

Aprilveiling 2024

Aftersale | Default auction

Reliekschrijn
Result: 3.500 EUR

Joachim Tielke barok luit
Result: 2.600 EUR

Model boot 'HMS Surprise'
Result: 1.100 EUR

Groot houten modelschip. Naar de H.M.S. Surprise. Driemaster. Afmeting: 105 x 130 x 40 cm. In goede staat.

PUCH Steyr Daimler brommer
Result: 900 EUR

Zwitserse speeldoos
Result: 850 EUR

Fabergé ei
Result: 850 EUR

2x Kapitale kaarskandelaar
Result: 800 EUR

Twee grote bronzen figuren kaarskandelaren met marmer, deels verguld. Naar antiek voorbeeld. Mooie kwaliteit. Afmeting: 22 x 29 x 72 cm. In goede staat.

Majolica V&B haardomranding
Result: 650 EUR

2x Marmeren castolettes
Result: 650 EUR

Antieke WMF bowlpot
Result: 600 EUR

Obelisk, H 82 cm.
Result: 600 EUR

Antieke tinnen Rembrandtkan
Result: 600 EUR

Antieke tinnen Rembrandtkan met merktekens op deksel. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 18,2 cm. In goede staat.

2x Triptychon van been
Result: 600 EUR

Twee oude religieuse triptychons van been. Naar antiek voorbeeld. Neo Renaissance + Neo Gotisch. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.

2x Franse petroleumlamp, H 68 cm.
Result: 500 EUR

Twee antieke petroleumlampen met messing monturen en floraal/goud decor. Frankrijk. Geëlektrificeerd. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Gouden 10G 1879
Result: 500 EUR

Gouden tientje, 1879, Koning Willem de derde. In goede staat. 6,7 gram.

Speeldoos
Result: 450 EUR

Antieke Zwitserse wortelnoten speeldoos met zes melodieën. Speeldoos behoeft aandacht. Kam heel, rol goed. Afmeting: 17 x 57 x 23 cm.

Bronzen kroonluchter Ø 65 cm.
Result: 400 EUR

Hollandse bronzen kroonluchter. Barok. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 66 x Ø 65 cm. In goede staat.

Schwarzwalder sigarenkist
Result: 375 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder humidor met goudfazanten decor. Circa 1880. Afmeting: 35 x 37 x 23 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Hollandse statenbijbel
Result: 350 EUR

Gerestaureerde 17e eeuwse Hollandse statenbijbel, anno 1664. Te Amsterdam Paulus Aertsz van Ravenstein. Met origineel lederen band + bronzen sluitwerk. Afmeting: 13 x 29 x 46 cm. In redelijke staat.

Lot vergulde munten (12x)
Result: 350 EUR

Lot met diverse vergulde muntstukken. Aantal: 12 stuks. 999 Gold, Bij Five du Tchad 5000 francs. Tevens African springbok et cetera. In goede staat.

Vliegtuig op standaard
Result: 325 EUR

Twee wandlampen
Result: 325 EUR

Twee Art Deco achter-glas wandlampen. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 45 x 23 cm. In goede staat.

Collectie Schwarzwald beren (8x)
Result: 325 EUR

Collectie van acht antieke Duitse Schwarzwalder houtgesneden beren. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Renaissance documentenkist
Result: 300 EUR

17e - 18e Eeuwse koloniale schildpad documentenkist met plated bronzen beslag. Renaissance. Afmeting: 9 x 18 x 13 cm. In goede staat.