Bronzen figuur. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Draagt signatuur van Henri Laurens. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antieke en originele Weense tafelschaal met Oosterse bronzen danseres. Gesigneerd Franz Bergmann. Nr. 554 Austria. Circa 1900. Afmeting: H 29 x Ø 28 cm. In goede staat.
Levensgrote Heilige Andreas van gips, met patina. Bij basement enkele restauraties. Afmeting: H 187 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Gesigneerd Josef Cantré. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Zeer groot bronzen figuur. Naakte dame in pose. 20e Eeuw. Draagt de signatuur J.P. Alioth. Afmeting: 95 x 126 x 29 cm. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur door Judith Braun. Holland. 1955 - . Vrouwenfiguur bij halve maan vorm. Afmeting: 36 x 54 x 10 cm. In goede staat.
E. Picault, 1835 - 1915. Bronzen figuur. Tunesische muzikant. Deel muziekinstrument mist. Afmeting; H 56 cm. In redelijke staat.
Zeer grote gepatineerde gipsen buste. Marie Antoinette. 20e Eeuw. Origineel in Versailles. Afmeting: 90 x 50 x 30 cm. In goede staat.
Antieke bronzen leeuwin op granieten rots. Door Valton. Charles Valton, 1851 - 1918. Afmeting: 12 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Grote bronzen hinde op zwart marmeren basement. Art deco. Met signatuur Sinko. Waarschijnlijk Andras Sinko, 1901 - 1976. Circa 1930 - 1940. Chips basement. Afmeting: 30 x 51 x 13 cm. In goede staat.
Drie antieke bronzen vazen met bloem + slang. Circa 1900. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
G. Corneille. 1922 - 2010. Beschilderde houten sculptuur. Vrouw met bloem. Afmeting: 98 x 100 x 13 cm. In goede staat.
Antiek erotisch bronzen figuur door Jef Lambeaux. 1852 - 1908. Origineel. Mooie patina. Afmeting: 7 x 11 x 5,4 cm. In goede staat.
Moderne bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Groot hardhouten fijngesneden Indonesisch figuur met fabelwezen. Eerste helft 20e eeuw? Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Wandelaar/marskramer met rugzak. Mogelijk door Kip te Oldenzaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Twee bronzen kraanvogels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.
Twee Thaise boeddhistische bronzen beelden. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
Twee hardhouten gesneden boeddhistische figuren. Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 33 cm. In goede staat.