Grote handgeknoopte loper met drie medaillons in het midden. Kleur: Rood/blauw van kleur. Afmeting: 395 x 162 cm. Tapijt heeft oude restauratie (scheur). In redelijk/goede staat.
Groot Perzisch tapijt. In aardetinten, met floraal decor. Afmeting: 296 x 201 cm. In zeer goede staat.
Oud Perzisch kleed. Aardetinten, floraal. Iets vervuild. Afmeting: 302 x 170 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. Kleurstelling: licht van kleur, rood/blauw, met twee medaillons/dieren en figuren in het midden. Afmeting: 157 x 178 cm. In goede staat.
Oud pastelkleurig Syrisch tapijt met floraal decor. Kleur: lichtblauw, creme, roze. Afmeting: 250 x 168 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte Perzische tapijten. 1x Groen van kleur met signatuur, afmeting: 145 x 80 cm. 1x Geel van kleur, afmeting: 166 x 103 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Met in het midden een medaillon. Mooi van kleur. Afmeting: 184 x 120 cm. In goede staat.
Handgeknoopte Perzische loper. Geheel floraal decor. Eén gaatje gerepareerd. Afmeting: 315 x 79 cm. In redelijk/goede staat.
3x Perzisch kleed. 1x Rood/oranje van kleur, afmeting: 135 x 82 cm. 1x Rood/oranje van kleur, afmeting: 102 x 70 cm. 1x Rood met in het midden een medaillon, afmeting: 125 x 55 cm. In goede staat.
Oud Perzisch bidkleed in aardetinten. Afmeting: 162 x 104 cm. In goede staat.
Blauw-groen zijde Perzisch kleed + onderkleed. 20e Eeuw. Afmeting: 183 x 124 cm. In goede staat.
Twee Perzische kleden. 1x Floraal decor, blauw/rood van kleur, afmeting: 130 x 72 cm. 1x Klein kleed, afmeting: 92 x 68 cm. In goede staat.