This website uses cookies

Oktoberveiling 2023

Auction on Thursday, October 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Twee exclusieve empire kandelaren , H 60 cm.
Result: 17.000 EUR

Twee kaarskandelaren, 1810
Result: 2.000 EUR

3x Samovaar/kraantjeskan
Result: 1.800 EUR

Drie antieke samovaars/kraantjeskannen. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; Rusland. Messing + plated. Afmeting: 40 - 50 cm. Eén deuk. In redelijk/goede staat.

17e Eeuwse documentenkist
Result: 1.400 EUR

2x Design lamp Mariner Spain
Result: 1.000 EUR

Twee exclusieve Mariner Spain design staande lampen. Zwart metaal met verguld metaal en sphynx. Hoge nieuwwaarde. Afmeting: 190 cm. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat.

Empire hanglamp Ø 45 cm.
Result: 900 EUR

Prachtige antieke vergulde bronzen empire hanglamp voor kaarslicht. Met engel, zwanen en andere bewerking. Afmeting: 90 x Ø 45 cm. In goede staat.

Vijzel 1664
Result: 800 EUR

Kleine antieke bronzen renaissance vijzel uit 1664. Met ranken decor. Aermah Vincit Omnia. Afmeting: 9,5 x Ø 10,6 cm. In goede staat.

Butler met tray, H 167 cm.
Result: 700 EUR

Levensgrote butler met tray. Gemaakt van massief hout + polychromie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.

Reuge speeldoos + platen
Result: 650 EUR

Zwitserse Reuge speeldoos met tien speelplaten. Gemaakt van diverse houtsoorten + intarsia. Vier tanden afgebroken. Afmeting: 25 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 17e eeuwse bronzen kandelaren, H 19 cm.
Result: 650 EUR

Twee 17e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Afmeting: H 19 cm. In zeer goede originele staat.

Antieke hanglamp, 1900
Result: 600 EUR

Grote antieke hanglamp van messing met putti en gebloemde lampenkappen. Circa 1900. Afmeting: 108 x Ø 70 cm. In goede staat.

Complete serie "The Yellow Book"
Result: 450 EUR

Zeldzame antiquarische 13-delige serie 'The yellow book, an illustrated quarterly. Met illustraties van Aubrey Beardsley + een her-uitgave als overzichts uitgave. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.

Loewe led tv
Result: 425 EUR

Loewe led t.v. met toebehoren, speaker zuilen en receiver et cetera. (B & O cassettedek, CD speler) Met gebruiksaanwijzing. Type: Individual. Afmeting: 100 x 100 x 40 cm. In goede staat.

Rozenhouten theekistje
Result: 400 EUR

19e Eeuwse theekist in barok-stijl, met origineel verguld beslag en slot. Gemaakt van rozenhout. Afmeting: 16 x 18 x 14 cm. In zeer goede staat.

3 Dupont aanstekers
Result: 375 EUR

Lot met drie Dupont aanstekers, met een roodlak model met vergulde accenten. Een vergulde aansteker met guilloche bewerking en een witmetalen model met een matte bewerking. Voorzien van gebruiksporen.

Antieke tabakspot, 1900
Result: 375 EUR

Zeldzame en antieke tabakspot van terracotta met polychrome. Indische olifant met sultan decor. Met monogram + nummer. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Engels meetinstrument
Result: 350 EUR

Antieke tafellamp, 1920
Result: 350 EUR

Antieke bronzen tafellamp met glazen/bronzen lampenkap. Gemerkt M.L. CO. 242. Floraal decor. Circa 1920. Fittingen vervangen. Afmeting: 59 x Ø 43 cm. In goede staat.

Hollandse statenbijbel 1745
Result: 325 EUR

Antieke hanglamp, 1900
Result: 275 EUR

Grote antieke hanglamp van messing met glazen kappen en guirlandes. Circa 1900. Afmeting: 86 cm. In goede staat.

Antieke statenbijbel
Result: 275 EUR

Antieke Hollandse statenbijbel door Hendrick Jacob + Pieter Keur. Anno 1702. Met veel gravures + landkaart. Ongerestaureerd. Beschadigingen. Afmeting: 43 x 27 x 13 cm. In matige staat.

Antieke barograaf, 1900
Result: 275 EUR

Gouden 10G 1879
Result: 275 EUR

Gouden tientje, 1879, Koning Willem de derde. In goede staat. 6,7 gram.

Groot lot munten (wereld)
Result: 275 EUR

Groot lot divers muntgeld. Wereld. Deels verguld. 20e Eeuw. Gewicht: circa 7 kg. Afmeting: 1 - 5 cm. In goede staat.