This website uses cookies

Oktoberveiling 2023

Auction on Thursday, October 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

18e Eeuws tabernakel secretaire
Result: 2.000 EUR

Antieke Pander boekenkast, 1900
Result: 1.600 EUR

Antieke Hollandse, uitneembare, eikenhouten Pander boekenkast met schappen, driekwart zuilen en Korinthische kapitellen. Circa 1900. Afmeting: 211 x 270 x 50 cm. In zeer goede staat.

2x Venetiaanse piedestal
Result: 1.100 EUR

Twee 19e eeuwse Venetiaanse piedestals van notenhout, met putti, snijwerk en geschulpt blad. Afmeting: 97 - 97,5 cm. In goede staat.

Kapitale boekenkast, 1880
Result: 1.100 EUR

Hollandse bakwaaier commode, 1760
Result: 900 EUR

Antieke mahonie tafel Ø 36 cm.
Result: 600 EUR

Antieke Franse of Engelse mahoniehouten tafel met marmeren blad, windhond en messing. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 x Ø 36 cm. In goede staat.

Mahonie wandconsole-tafel, 1850
Result: 550 EUR

Prachtige 19e eeuwse wandconsole-tafel van mahoniehout. Voorzien van mooi snijwerk. Circa 1850. Afmeting: 77 x 48 x 120 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire, 1820
Result: 500 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire secretaire met vergulde bronzen kariatiden en messing band-intarsia. Circa 1820. Afmeting: 156 x 98 x 50 cm. In goede staat.

Vlinderbank
Result: 500 EUR

Vlinderbank. Holland. Willem III. Massief mahonie. Boven met sierlijk snijwerk. Bloem decor. Zithoogte: 42 cm. Afmeting: B 157 x H 109 x D 72 cm. In goede staat.

Duitse vitrinekast, 1820 kersenhout.
Result: 500 EUR

Noten poudreuse
Result: 400 EUR

Mooie gave 19e eeuwse Franse poudreuse van rozenhout fineer, en met bronzen beslag. Louis Quinze stijl. Afmeting: 77 x 74 x 45 cm. In zeer goede staat.

Franse sideboard/penantkast
Result: 400 EUR

Antieke Frans kersenhouten sideboard/penantkast. 19e Eeuw. Recentelijk professioneel gerestaureerd + schellak gepolitoerd. Afmeting: 103 x 123 x 51 cm. In goede staat.

Antieke Oostenrijkse kast, 1880
Result: 375 EUR

Rijke, antieke, Oostenrijkse twee-deurs kast met wortelnoten panelen en drie volle zuilen. Historisme. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 194 x 121 x 56 cm. In goede staat.

Hollands penantkastje
Result: 375 EUR

18e Eeuwse Hollandse notenhouten penantkast. Recentelijk gerestaureerd + gepolitoerd. Tevens zijn de sloten vervangen. Afmeting: 85 x 81 x 38 cm. In goede staat.

Mahonie kabinet, 1840
Result: 375 EUR

Engels mahoniehouten kabinet. Circa 1840. Twee-deuren + drie laden. Gerestaureerd. Afmeting: H 208 x B 132 x D 54 cm. In goede staat.

Noten Gründer buffet, 1880
Result: 350 EUR

Klein, Duits, notenhouten Gründerzeit buffet. Twee-delig. Circa 1880. Met neo renaissance snijwerk. Afmeting: 202 x 118 x 60 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire, 1880
Result: 350 EUR

Noord Duits wortelnoten secretaire met zuilen. Gründerzeit. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 135 x 100 x 54 cm. In goede staat.

Duitse barok kast
Result: 325 EUR

18e Eeuwse uitneembare Duitse 2-deurs barok kast met schuine hoeken + lades. Eikenhout. Afmeting: 190 x 200 x 75 cm. In goede staat.

Zwart lederen design bank Artifort
Result: 325 EUR

Zwart lederen design bank van Artifort. Door (Mare) Renée Holten. Nieuwprijs circa € 3.200,= Afmeting: 84 x 75 x 205 cm. In goede staat.

Münsterländer frontstollen kist
Result: 325 EUR

17e - 18e Eeuwse eikenhouten Münsterländer frontstollen kist. Met vlinderslot en smeedijzeren banden. Oudere restauratie. Afmeting: 57 x 170 x 70 cm. In goede staat.

Mahonie vitrinekast, 1860
Result: 300 EUR

Hollandse mahoniehouten vitrinekast met floraal snijwerk + kroon. Circa 1860. Willem III. Afmeting: 195 x 103 x 45 cm. In zeer goede staat.

Hollandse Empire commode, 1830
Result: 300 EUR

Hollands secretaire, 1860
Result: 300 EUR

Aparte wortelnoten Willem III secretaire met gebogen front en zijkanten. Mooi binnenleven. Circa 1860. Enkele krimpnaden. Afmeting: 157 x 105 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Louis Philippe kast, 1860
Result: 275 EUR

Prachtige antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe twee-deurs kast met lade, snijwerk en kroon. Circa 1860. Lijsten zijn erbij. Afmeting: 195 x 105 x 45 cm. In goede staat.