This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Bronzen mammoet, Joseph Pallenberg
Result: 14.000 EUR

Bronzen groep met apen
Result: 2.750 EUR

Franz Bergmann, Bronzen koningsfazant
Result: 1.450 EUR

Zeer grote en originele Weense bronzen koningsfazant van Franz Bergmann. Met monogram. Polychromie. Afmeting: 54 x 21,5 x 16 cm. In zeer goede staat.

Antieke piëta
Result: 950 EUR

Grote antieke houtgesneden gepolychromeerde piëta. 19e Eeuw of ouder. Mooie patina. Afmeting: 47 x 65 x 10 cm. In goede staat.

Heilig beeld, Maria
Result: 850 EUR

Bijzonder groot Maria beeld van terracotta. 19e Eeuw. Afmeting: H 190 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Jacquot
Result: 800 EUR

Groot antiek bronzen figuur door Charles Jacquot. 1865 - 1930. Gegoten door Eugene Blot Paris. Mooie patina. Afmeting: 85 cm. In goede staat.

E. Picault, Krijger
Result: 600 EUR

19e Eeuwse Franse bronzen krijger. Honor Patria. Door E. Picault. Emile Louis Picault. 1833 - 1915. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Marmeren figuur, Villanis
Result: 500 EUR

Zwaar, antiek marmeren jugendstil figuur. E. Villanis. Galatee. Circa 1900. Enkele oudere restauraties. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Man op paard
Result: 500 EUR

Bronzen figuur. Naakte man op paard, geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

J. Cardona, Boer met zeis
Result: 450 EUR

Groot antiek bronzen figuur door J. Cardona. Jose Cardona, 1878 - 1923. Boer met zeis. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Bronzen figuur door E. Picault
Result: 450 EUR

Antiek Frans bronzen figuur door E. Picault. 1833 - 1915. Smid met grote hamer. Titel: Labor. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H 130 cm.
Result: 350 EUR

Zeer groot bronzen figuur. Afro-Amerikaanse man met hoed, sigaret en wandelstok. 21e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.

Bronzen olifant, 1910 - 1920
Result: 350 EUR

Grote antieke bronzen olifant. Frankrijk. Op marmeren basement. Door P. Levasseur. Circa 1910 - 1920. Afmeting: 33 x 38 x 14 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren
Result: 300 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen figuren. Draagsters. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H 70 cm.
Result: 300 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Biddende vrouw in gewaad. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.

Wim Jonker, Bronzen jongensportret
Result: 280 EUR

Wim Jonker, 1982. 1920 - 1993. Holland. Bronzen jongensportret. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Pelikaan
Result: 275 EUR

Grote bronzen art deco-stijl pelikaan op zwart marmeren basement. Gesigneerd. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Twee gesneden koeien, 1900
Result: 250 EUR

Twee antieke fijngesneden koeien van notenhout. Circa 1900. Afmeting: 11 x 13 x 5 cm. In goede staat.

Twee antieke beelden
Result: 225 EUR

Twee zware, antieke Franse figuren. Metaal. Circa 1880. 1x Dame met koren. 1x Dame met fruit. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Bronzen Shiva, H 28 cm.
Result: 225 EUR

Oude Oosterse bronzen Shiva, dansende boeddha figuur staande op kind met lotusbloem. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antiek Frans beeld, Vrouw
Result: 200 EUR

Groot antiek Frans figuur van compositie metaal. Brons kleurig. Regulé. Semeuse par Aug. Moreau. Circa 1900. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Bronzen patrijs
Result: 200 EUR

Antieke bronzen patrijsvogel. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Albasten figuur
Result: 180 EUR

19e Eeuwse albasten Griekse wijsheer met boek. Lichte beschadigingen bij haar. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Mariabeeld, H 75 cm.
Result: 170 EUR