This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Black Forest pendule
Result: 1.650 EUR

Engelse staande klok, H 235 cm.
Result: 1.200 EUR

Franse strijdwagen pendulette, 1820
Result: 600 EUR

Mysterieuze Junghans pendule
Result: 400 EUR

Antieke datumklok
Result: 400 EUR

Vuurvergulde Franse pendule
Result: 375 EUR

Gründer staande klok, 1890
Result: 350 EUR

Franse pendule (religieus)
Result: 300 EUR

Franse pendule, 1860
Result: 280 EUR

Louis Seize pendule, 1800
Result: 250 EUR

Antieke Franse reiswekker, 1890
Result: 250 EUR

Engelse staande klok, H 240 cm.
Result: 225 EUR

Franse vuurvergulde pendule, 1840
Result: 220 EUR

Antieke Franse pendule, 1900
Result: 200 EUR

Zeer grote antieke Franse pendule met marmer en figuur. Naar Auguste Moreau. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén hoekje marmer beschadigd. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Franse kolompendule
Result: 200 EUR

Antieke Franse geëboniseerde kolompendule met vergulde bronzen monturen. 19e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1880
Result: 190 EUR

3-Delig Frans klokkenstel
Result: 160 EUR

Klok op console
Result: 140 EUR

Neuchattel-stijl console klok naar 18e eeuws voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1840
Result: 140 EUR

19e Eeuwse Franse palissanderhouten pendule met floraal intarsia. Charles Dix. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Franse kolompendule
Result: 130 EUR

19e Eeuwse Franse kolompendule van palissanderhout. Met florale intarsia. Haarlijn + chip wijzerplaat. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm.

Gustav Becker regulateur, 1870
Result: 130 EUR

3-Delig klokkenstel
Result: 120 EUR

Drie-delig antiek Frans onyx klokkenstel met messing. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén haarlijn. Afmeting: 47 - 48 cm. In goede staat.

Marmeren pendule, 1860
Result: 110 EUR

Antieke reiswekker, 1900
Result: 110 EUR