Fransiscus Hermanus Bachg. 1865 - 1956 Groningen. Portret negroïde man. Verso gesigneerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 40 cm. In goede staat.
B. Alepkow. Russische avant garde konstructivist. Tweede helft 20e eeuw. Gouache op geschept papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In goede staat.
Walter Moras. 1856 - 1925. Duitse School. Zonnig boeren erf met ganzen, boerin en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Hendrik Savrij. 1823 - 1907. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 51 x B 81 cm. In goede staat.
Eugeen van Mieghem. 1875 - 1930. Belgische School. Verso vluchtelingen rust. Houtskool op papier. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.
George Wilhelm Opdenhoff. 1807 - 1873. Strandgezicht met figuren en vissersboten. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 50 x B 69 cm. In matige staat.
Aquarel Josef Israels, 1824-1934, was op expositie Groninger museum 1961, Parkpaviljoen met figuren. Aquarel op papier. 12x23cm. In goede staat
Klaas Bernink, 1966. 1913 - 1996. Titel: Bouwconstructie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Georg Hendrik Breitner. 1857 - 1923. Figuren op Dam, Nieuwe kerk bij avond. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 20,5 x B 13 cm. In goede staat.
Ossip Zadkine. 1890 - 1967. Kubistische potloodtekening. Man bij boom. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 36 x B 20 cm. In redelijk/goede staat.
Fransiscus Hermanus Bachg. 1865 - 1956 Groningen. Damesportret, 1927. Iets verf eraf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 38 cm. In goede staat.
Adrian Stahlecker. '76. 1937 Den Haag. Portret Mathilde Willink met papegaai en bloemen stohla. 1938 - 1977. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Tien lithografieën Campbell Soup. van Andy Warhol. Published by Sunday & Morning. nadrukken Op papier. Afmeting: H 88 x B 58 cm. In goede staat.
Maria Bilders van Boss. 1837 - 1900. Schaduwpartij bij bomen. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Met vergulde veeren lijst. Afmeting: H 32 x B 38 cm. In goede staat.
Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Wintergezicht met boerderij. Met kapitale veeren lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 75 cm. In goede staat.
Adrian Stahlecken, 1980. 1937 Den Haag. Dame met jarretels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 150 x B 100 cm. In goede staat.
Frits Goosen. 1943 - . Poldergezicht met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30x B 40 cm. In goede staat.
Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe. 1875 - 1927. Bomschuit op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 8 x B 12 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 86 x B 63 cm. In goede staat.
Maria Bilders van Bosse. 1837 - 1900. Bosgezicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 47 cm. In goede staat.