This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Fransiscus Hermanus Bachg, Portret negroïde man
Result: 3.750 EUR

Fransiscus Hermanus Bachg. 1865 - 1956 Groningen. Portret negroïde man. Verso gesigneerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 40 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Asfalt fabriek Zutphen
Result: 3.500 EUR

2x B. Alepkow, Avant garde schilderij
Result: 2.000 EUR

B. Alepkow. Russische avant garde konstructivist. Tweede helft 20e eeuw. Gouache op geschept papier. Afmeting: H 38 x B 28 cm. In goede staat.

2x B. Alepkow, Avant-garde schilderij
Result: 2.000 EUR

Walter Moras, zonnig boerenerf met ganzen, boerin en kind
Result: 1.900 EUR

Klaas Bernink, Polymer
Result: 1.900 EUR

Jopie Huisman, Boerderij in landschap
Result: 1.800 EUR

Hendrik Savrij, Hollands landschap met koeien
Result: 1.800 EUR

Hendrik Savrij. 1823 - 1907. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 51 x B 81 cm. In goede staat.

Eugeen van Mieghem, Vluchtelingen rust
Result: 1.200 EUR

Eugeen van Mieghem. 1875 - 1930. Belgische School. Verso vluchtelingen rust. Houtskool op papier. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.

Opdenhoff, Strandgezicht
Result: 1.171 EUR

George Wilhelm Opdenhoff. 1807 - 1873. Strandgezicht met figuren en vissersboten. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 50 x B 69 cm. In matige staat.

Aquarel Jozef Israel
Result: 1.100 EUR

Aquarel Josef Israels, 1824-1934, was op expositie Groninger museum 1961, Parkpaviljoen met figuren. Aquarel op papier. 12x23cm. In goede staat

Klaas Bernink, Bouwconstructie
Result: 1.000 EUR

Klaas Bernink, 1966. 1913 - 1996. Titel: Bouwconstructie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

G.H. Breitner, Figuren op Dam, Nieuwe kerk bij avond
Result: 850 EUR

Georg Hendrik Breitner. 1857 - 1923. Figuren op Dam, Nieuwe kerk bij avond. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 20,5 x B 13 cm. In goede staat.

Ossip Zadkine, Man bij boom
Result: 800 EUR

Ossip Zadkine. 1890 - 1967. Kubistische potloodtekening. Man bij boom. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 36 x B 20 cm. In redelijk/goede staat.

Fransiscus Hermanus Bachg, Portret dame
Result: 800 EUR

Fransiscus Hermanus Bachg. 1865 - 1956 Groningen. Damesportret, 1927. Iets verf eraf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 38 cm. In goede staat.

Adrian Stahlecker, Mathilde Willinck
Result: 800 EUR

Adrian Stahlecker. '76. 1937 Den Haag. Portret Mathilde Willink met papegaai en bloemen stohla. 1938 - 1977. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

10x Campbell Soup
Result: 800 EUR

Tien lithografieën Campbell Soup. van Andy Warhol. Published by Sunday & Morning. nadrukken Op papier. Afmeting: H 88 x B 58 cm. In goede staat.

Maria Bilders van Bosse, Schaduwpartij bij bomen
Result: 650 EUR

Maria Bilders van Boss. 1837 - 1900. Schaduwpartij bij bomen. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Met vergulde veeren lijst. Afmeting: H 32 x B 38 cm. In goede staat.

Xeno Münninghoff, Wintergezicht met boerderij
Result: 600 EUR

Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Wintergezicht met boerderij. Met kapitale veeren lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 75 cm. In goede staat.

Adrian Stahlecker, Dame met jarretels
Result: 600 EUR

Adrian Stahlecken, 1980. 1937 Den Haag. Dame met jarretels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 150 x B 100 cm. In goede staat.

F. Goosen, Poldergezicht met vissers
Result: 600 EUR

Frits Goosen. 1943 - . Poldergezicht met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30x B 40 cm. In goede staat.

G.A.L.M. Munthe, Bomschuit op zee
Result: 550 EUR

Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe. 1875 - 1927. Bomschuit op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 8 x B 12 cm. In goede staat.

Pol Dom, Vrouwelijk naakt
Result: 500 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 86 x B 63 cm. In goede staat.

Maria Bilders van Bosse, Bosgezicht
Result: 450 EUR

Maria Bilders van Bosse. 1837 - 1900. Bosgezicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 47 cm. In goede staat.