This website uses cookies

57. Juliveiling 2023

Auction on Thursday, July 6, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Zeldzame 16e - 17e eeuwse Chinese fles, H 33 cm.
Result: 6.000 EUR

2 Grote Chinese dekselpotten
Result: 6.000 EUR

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Result: 3.750 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Result: 3.000 EUR

Zeldzame gesigneerde kleine Chinese yixing theepot. Met bodemmerk. Afmeting: 5,7 x 9,7 x 6,2 cm. In goede staat.

Oud Chinees geld + aandeel (8x)
Result: 3.000 EUR

Chinese staande quan yin, H 161 cm.
Result: 2.500 EUR

12-Delig kang xi kop/schotels
Result: 2.000 EUR

Twee kopjes haarlijn. Eén schotel haarlijn.

Chinese schotel Ø 42,3 cm.
Result: 2.000 EUR

Chinees porseleinen familie verte schotel met tijger/krijger/floraal decor. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.

24-Delig Chinees (mandarijn) servies
Result: 2.000 EUR

Twee Japanse kommen
Result: 1.900 EUR

2x Chinese theebus
Result: 1.700 EUR

17e Eeuwse Chinese ghendi
Result: 1.500 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen wanli Ghendi. Floraal decor. Lichte bovenrand restauratie. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Grote Chinese pelgrimvaas met draken decor
Result: 1.500 EUR

Grote Chinese pelgrimvaas met vijf-tenige draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H ca. 39 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 35 x Ø 22 cm.
Result: 1.400 EUR

Twee zeldzaam grote Chinees porseleinen kang xi dekselvazen met draken/floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Zes tekens bodemmerk + twee bodemringen. Afmeting: H 35 x Ø 22 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (2x)
Result: 1.400 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Wucai kom, floraal, met bodemmerk, beschadigd. 1x Familie rose bord met tuin/patrijzen decor, chip. Afmeting: Ø 11 - 15,5 cm.In matig/redelijke staat.

Twee cloisonné vazen
Result: 1.400 EUR

Twee antieke Chinese bronzen cloisonné vazen met floraal decor + bronzen ringen. Beide vazen deuk. Afmeting: H 49 x Ø 29 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese kop/schotels
Result: 1.300 EUR

Chinese bloempot Ø 21,5 cm.
Result: 1.300 EUR

Chinese pot met figuren/krijger in landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 33,5 cm.
Result: 1.300 EUR

Chinees porseleinen vaas met oren, groen glazuur en swastika's. Met bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 25 cm.
Result: 1.200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung dekselvazen met tuin/vlinder decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Twee kang xi vaasjes, H 17,5 cm.
Result: 1.100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi pijpvazen met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 5,9 cm.
Result: 1.100 EUR

Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 5,9 cm. In goede staat.

Chinese kom met draken decor Ø 27,8 cm.
Result: 1.000 EUR

Chinees porseleinen schaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 27,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas (van lampenvoet)
Result: 1.000 EUR

Oude Chinese gemerkte porseleinen lampenvoet met draken in hemeldecor, oude lampenvoet geweest boorgat in de bodem verder in goede staat 33x23øcm.