Chinees porseleinen kom met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde kleine Chinese yixing theepot. Met bodemmerk. Afmeting: 5,7 x 9,7 x 6,2 cm. In goede staat.
Zeer grote staande Chinese boeddhistische quan yin op lotusbloem. Met restvergulding. 20e Eeuw. Afmeting: H 161 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte schotel met tijger/krijger/floraal decor. Afmeting: Ø 42,3 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen kakiemon kommen. Octagonaal. 17e - 18e Eeuw. 1x Floraal, goed. 1x Floraal/paradijsvogel decor, één randschade. Afmeting: Ø 18 - Ø 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebussen met geisha's/zotjes in tuin decor. Divers. Afmeting: 8,5 - 9 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen wanli Ghendi. Floraal decor. Lichte bovenrand restauratie. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Grote Chinese pelgrimvaas met vijf-tenige draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H ca. 39 cm. In goede staat.
Twee zeldzaam grote Chinees porseleinen kang xi dekselvazen met draken/floraal decor. 18e - 19e Eeuw. Zes tekens bodemmerk + twee bodemringen. Afmeting: H 35 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Wucai kom, floraal, met bodemmerk, beschadigd. 1x Familie rose bord met tuin/patrijzen decor, chip. Afmeting: Ø 11 - 15,5 cm.In matig/redelijke staat.
Twee antieke Chinese bronzen cloisonné vazen met floraal decor + bronzen ringen. Beide vazen deuk. Afmeting: H 49 x Ø 29 cm. In redelijke staat.
Chinese pot met figuren/krijger in landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oren, groen glazuur en swastika's. Met bodemmerk. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung dekselvazen met tuin/vlinder decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi pijpvazen met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 5,9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 27,8 cm. In goede staat.
Oude Chinese gemerkte porseleinen lampenvoet met draken in hemeldecor, oude lampenvoet geweest boorgat in de bodem verder in goede staat 33x23øcm.