Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Groot kruis van gietijzer 2014
Groot kruis van gietijzer
Startprijs 150 EUR
Kartell boekenwurm 2030
Kartell boekenwurm
Startprijs 150 EUR
Hanglamp (druppelvorm) 2050
Hanglamp (druppelvorm)
Startprijs 150 EUR
Paar Charles Dix kandelaren, 1830 2057
Paar Charles Dix kandelaren, 1830
Startprijs 150 EUR
Antieke scheepslamp, 1920 2063
Antieke scheepslamp, 1920
Startprijs 150 EUR
Polypheme/Albert Samain (boek) 2141
Polypheme/Albert Samain (boek)
Startprijs 150 EUR
Tuinbeeld (beton) 2159
Tuinbeeld (beton)
Startprijs 150 EUR
Gestoken barometer, 1910 2167
Gestoken barometer, 1910
Startprijs 150 EUR
Postzegelverzameling (paddestoelen) 2178
Postzegelverzameling (paddestoelen)
Startprijs 150 EUR
Collectie postzegels (wereld) 2179
Collectie postzegels (wereld)
Startprijs 150 EUR
Collectie postzegels (muziek) 2180
Collectie postzegels (muziek)
Startprijs 150 EUR
Opzette impala springbok 2207
Opzette impala springbok
Startprijs 150 EUR
Opgezette springbok 2208
Opgezette springbok
Startprijs 150 EUR
Glazen tafellamp, H 35 cm. 2262
Glazen tafellamp, H 35 cm.
Startprijs 150 EUR
Hoedendoos (groot) 2289
Hoedendoos (groot)
Startprijs 150 EUR
Sputnik hanglamp Ø 45 cm. 2293
Sputnik hanglamp Ø 45 cm.
Startprijs 150 EUR
2x Tafelstuk van brons, 1900 2319
2x Tafelstuk van brons, 1900
Startprijs 150 EUR
Klok console met intarsia en brons 2327
Klok console met intarsia en brons
Startprijs 150 EUR
Antieke parapluhouder 2331
Antieke parapluhouder
Startprijs 150 EUR
Antieke hoorn des overvloeds, 1890 2347
Antieke hoorn des overvloeds, 1890
Startprijs 150 EUR
Panjang executie kris, L 52 cm. 2707
Panjang executie kris, L 52 cm.
Startprijs 150 EUR
Carrara marmeren klokkenstel 3515
Carrara marmeren klokkenstel
Startprijs 150 EUR
Neogotische klok 3521
Neogotische klok
Startprijs 150 EUR
Neogotische wekker, 1900 3532
Neogotische wekker, 1900
Startprijs 150 EUR