Annica Koot. 1955. Bloemendaal. Industriële compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 68 x B 58 cm. In goede staat.
Riek Schagen. 1913 - 2008. Ook bekend als actrice in de serie Swiebertje, zij vertolkte daar de rol van huishoudster Saartje. Abstract landschap. Olieverf op linnen. Waterschade. Afmeting: H 90 x B 80...
Bezema? Landschap met koren en kapschuur. Olieverf op linnen. 30x40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse speeltafel van mahoniehout. Driehoek-vorm, met groen velours op bladen. Afmeting: 74 x 75 x 37,5 cm./74 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten handwerkstoel. Louis philippe. Circa 1870. Afmeting: 87 x 54 x 60 cm. In goede staat.
Moderne spiegel met veren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 x 74 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek opaline glazen kaststel met floraal decor. Circa 1880. Afmeting: H 25 - 40 cm. In goede staat.
Zilveren buddha-to-buddha ring, 925/000, model Chain small, breedte 8mm. ca 9,3 gram. ø 53. Duidelijke gebruiksporen.
Drie karaffen met zilverwerk, 2 karafjes uit bewerkt kristal voorzien van een greep, met zilveren hals, 925/000. En een klein karafje, bol model met bol stopje met metalen dopje. 11x9x17cm. en ø7x16cm...
Oorhangers van Evert Nijland, "Guirlandes" gemaakt uit glas, zilver en staal. Voorzien van een prospectus met handtekening en aankoop bij Galerie Louise Smit, met aankoopbewijs.
Geelgouden hanger, 585/000, met een groene gesneden steen. De steen heeft een voorstelling van twee figuren. 19x10mm. ca 1 gram. In goede staat.
Collier en armband van lapis lazuli, een collier van ronde kralen, ø 14 mm., 45 cm., en een armband met rechthoekige kralen verbonden door middel van elastiek, breedte 19 mm. ø 56 mm. Collier opnieuw ...
Antiek zijde-schilderij (handwerk). D. apres P.A. Cot. Circa 1900. Paar in berglandschap bij onweer. Afmeting: H 33 x B 18 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit. (JAS). 1945 - 2002. Lithografie op papier. 1x Mokum Red, nr. 221/250. 1x A. Bellona, nr. 174/250. Afmeting: H 31 x B 30 cm. In goede staat.
Antiek Duits meisjesportret. Circa 1900. Met verso 'wie dit meisje is'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
Johan Grabijn, 2001. 1930 - 2011. Stilleven met schelpen. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
G.M. Tamson. 1873 - 1939. Houten bank bij ven. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.
Th. den Hartogh. Vaas met gele bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
C. Rambonnet. 1916. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32,5 x B 26 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws Hollands beschilderd blik. Floraal decor + parelmoer. 1x Fruitschaal + 2x koektrommel. Afmeting: 13 - 38 cm. In goede staat.
4x Scheepvaart. 20e Eeuw. Messing. 1x Observer klok. 1x Thermo hygrometer. 1x Luchtdrukmeter. 1x Compas. Afmeting: Ø 5 - 21 cm. In goede staat.
Lot met vijf diverse plated kaarskandelaren. Afmeting: H 11 - 19,5 cm. In goede staat.
Antieke hindelopen beschilderde houten emmer, ca 1900. ø 32x31cm. In goede staat.
Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse art deco bureauklok van albast. Circa 1920. Afmeting: 20,5 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.
Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.
Twee oude armleunstoelen. 2e Helft 20e eeuw. 96x60x65cm. en 112x70x62cm. In goede staat.
Mooie notenhouten queen Anne salontafel met gecontourneerd blad en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 x Ø 70 cm. In goede staat.
Moderne koud beschilderde glazen vaas in cylinder-vorm. Picassa-achtig uitziende vaas. Monogram M. A. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. 1x Jampot, ruitkristal, met onderschotel. 1x 4-delige menage-set. 1x bonbonniere met plated voet. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Vier delen antiek porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee figuren als dekseldoos. Eén lampenvoet. Eén figuur. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige polychrome aardewerken set voor bloemen. Circa 1900. Gemerkt Czechoslovakia. Floraal decor. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
3x Divers antiek Japans serviesgoed. 1900 - 1930. Circa 1900 - 1930. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 925/000, laag model op een ronde voet met lijnendecor. MT.: Wilmott Manufactuuring & Co, Birmingham. jl.: E:1929. ø6x7cm. In redelijk goede staat. ca 158 gram met gevulde voe...
Schmidt. Duitse School. Circa 1920. Veranda. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 42 x B 30 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 79 x 90 x 70 cm. In goede staat.
Lot divers glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere; stolp, vaas, bowlpot et cetera. Afmeting: 10 - 33 cm. In goede staat.
Zilveren borstel, 833/000, ovaal model voorzien van een religieuze voorstelling met figuren. 15x9cm. In goede staat.
Cassette met daarin 12 silverplated ijslepels, WMF 100-1,5. met een ronde bak en een steel in barokstijl. 14 cm. In zeer goede staat.
Zilveren kandelaar, 925/000, laag model op een ronde voet met een opengewerkt licht voorzien van een spijlendecor. ø7.5x8cm. ca 130 gram, met een gevulde voet. Rand iets uit model verder in goede staa...
Twee horloges, een Calvin Klein met een rosé goudkleurige ronde kast, ø 42 mm., en een zwart leren band. En een double Lacoste horloge met zwarte wijzerplaat, ø 42 mm., en een fijn gevlochten band. Qu...
Zilveren zakhorloge, 800/000, mechanisch, AERO Neuchatel, met een witte wijzerplaat met bloemdecor. Werkend. 47,5 mm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met diverse broches, oorstekers, ringen, hanger en een collier van roze zoetwaterparels met zilveren slot. zilver ca 44,7 gram. In goede staat.
Twee zilveren armbanden, 925/000, met een ovale schakel en lichtblauwe zirconia's. De enen armband is gematteerd en de andere is gepolijst. 19,5cm. ca 18,8 gram. In goede staat.