Twee antieke biedermeier miniatuur portretten in parelmoerlijst. 2x Dames portret. Beide zijn (onduidelijk) gesigneerd. Afmeting (met lijst): H 10 x B 11 cm. / H 10 x B 9 cm. In goede staat.
German Grobe. Dorpsgezicht Katwijk met vissersvrouwen. Olieverf op schilderskarton. Krimpnaden. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In matige staat.
R. Rounivkov. 1939. Russische School? Stilleven met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke metalen lijst met opgewerkte bloemen (brons kleurig) + gravure van Trigt. 19e Eeuw. Afmeting: H 47 x B 55 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Engelse prenten in originele vergulde lijsten. G. Merland pinx. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.
Russische School. 1993. Verso gesigneerd. Naakte dames op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 63 cm. In goede staat.
Paul van Gijn. Hollandse School. Indonesische jongen met aap. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 21 cm. In goede staat.
Drie werken door Schalm?. 90-er Jaren. 1x Gemengde techniek, gouache. 2x Aquarel. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.