Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 1x Kleurrijke abstracte compostie. 1x Abstracte compositie in zwart/wit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 35 cm. / H 75 x B 50 cm. In ...
Zeer veel werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Onder meer veel studiewerken en andere werken. Zwarte inkt op papier. Geheel afkomstig uit nalatenschap van familie de Weerd. Circa 80 stuks. Af...
2x Hollands antiek grafiek. 1x Lithografie Zutphen, kerk te Voorst en Nyenbeek. 1x Gravure, 'de kanne gaet soo lange te water tot se eens breekt', 17e - 18e eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 14 - 24 ...
Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Trekpaard bij kar. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Landarbeiders in gebergte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 70 cm. In goede staat.
Jacob Eriks. 1895 - 1965 Laren. Vijf landarbeiders in Haute Savoie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Ad. CE. Guntsert. 1947. Hollandse School. Portret meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.
Paar ovale landschap schilderijen. Italiaans landschap met archeologische ruïnes. Circa 1900. Olieverf op board. Afmeting: circa 50 x 40 cm. In goede staat.
Tonny Holsbergen. 1952 - . Dame met hoed. Pastel op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. In goede staat.
Two Dollar Biljet. Andy Warhol. Met certificaat nr. 710332. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. eind 20e Eeuw. Strandgezicht met visser en bomschuit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
R. Coulon. 20e Eeuw. Franse School. Zeilboten in haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 19 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Breugeliaans interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
T.H. Hendriks. 1996. Hollandse School. Stilleven met divers emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 92 cm. In goede staat.
P. van Kempen. 20e Eeuw. Hollands interieur met rokende visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.
Modern werk van Gilliam. Kleurrijke hond. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op paneel. Afmeting: H 60 x B 120 cm. In goede staat.
Leen. Modern werk. Tweede helft 20e eeuw. Kleurrijke fantasie figuren. Acryl op paneel. Afmeting; H 60 x B 120 cm. In goede staat.
Adrianus van der Schouw. 1873 - 1946. Hollandse haven in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Lion Schulman. 1851 - 1943. Jager met jachthond in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 19 cm.In goede staat.
Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Potlood op papier. Afmeting: H 21,5 x B 10 cm. In goede staat.
Franse School. 19e Eeuw. Landschap in Barbizon-stijl. Landschap met boerderij en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 29 cm. In goede staat.
H. Lorrach Fecit. Circa 1900. Duitse School. Berglandschap met beek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 12,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee naakt studies. Houtskool op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. + H 68 x B 53 cm. In goede staat.