Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschap/pagode/figuren/waterbuffel decor. Gecontourneerd. Eén bord chip. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met gecontourneerde omranding. Met landschap/pagode/waterbuffel/figuren decor. Afmeting: Ø 40,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met geel glazuur + draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met interieur decor met kind stillende geisha + goud decor. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Antiek Chinees celadon bord met karaktertekens decor + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 30,3 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met draken decor + bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 16,8 x Ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met libelle decor, met tekst en bodemmerk. Afmeting: H 14,7 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen kommen. Divers. Onder meer met draken/vissen/floraal decor + Imari. Twee met bodemmerk. Haarlijnen en/of chip. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Gemberpot met figuren in tuin decor. 1x Theepot met tuin decor, bovenrand gelijmd. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen divers Chinees porselein. Bestaande uit drie kleine vazen + kom met bodemmerk. Afmeting: 8,5 - 12 cm. In goede staat.
Set van vier 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Tuin/vlinder decor. Drie kopjes goed. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Eén schotel haarlijn. Eén schotel restauratie. Afmeting: ...
Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met pioenrozen/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met draken/floraal decor. Afmeting: H 24,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vogelvoerhouder met draak decor + signatuur. Afmeting: H 7 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met tuin/goud decor. Afmeting: 7 x 10 x Ø 6 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Rijstwijnkan met draken decor, tuit gelijmd. 1x Penselenhouder met figuren in tuin decor, zes tekens bodemmerk, gelijmd. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In matig/redelijke sta...
Chinees porseleinen stemkom met theeglazuur + reliëf draken decor. Afmeting: H 11 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung beker met landschap/pagode decor. Eén haarlijn. Afmeting: 12,6 cm. In goede staat.
Lot Chinees seviesgoed. Aantal: 13 stuks. 18e - 19e Eeuw. Onder meer; Kang Xi, Imari, Familie Rose. Beschadigd + goed. Afmeting: 7 - 13 cm. Matig/redelijk/goede staat.
Zeer grote oude Chinees porseleinen viskom met floraal reliëf en landschap decor. Afmeting: 49 x 54 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met ook verso draken. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen octagonale Cheng Lung borden met landschap decor. Chips. Afmeting: 22 x 21,5 cm.In redelijke staat.
Chinees porseleinen drakenpot. 19e Eeuw. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 13,5 x Ø 18,2 cm. In goede staat.