2x Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. 1x Slanke vaas met zes tekens bodemmerk. 1x Baluster vaas met bodemmerk, haarlijn bovenrand. Afmeting: H 29 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal/vogel decor. In huis-vorm. Afmeting: 10,5 x 14 x 9,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese vaas met Familie Rose figuren/floraal/insecten en goud decor. Eén chip onderkant bovenrand. Afmeting: H 37 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen celadon schotel met floraal/draak reliëf decor. Afmeting: Ø 57 cm. In goede staat.
Antiek Chinees/Japans porseleinen boeddha figuur van celadon met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 24,8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met blauw glazuur en decor van perziktakken. Met bodemmerk. Afmeting: 7,2 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: H 9,5 x Ø 29,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Imari borden met tuin/vogel/goud decor. Grote schotel haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Chinees celadon porseleinen vazen (divers). Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine quan yin, zittende op een lotusbloem. Met rugmerk. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Blanc de Chine quan yin figuur. Eén vinger mist. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Song papegaai met celadon glazuur. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met figuren decor, boog/jacht. Twee kopjes goed. Eén kop haarlijn. Drie schotels goed, iets randfrit. Afmeting: 6 - 10,5 cm. In redelijk/goede ...
Grote Japanse 8-hoekige schaal met figuren voorstelling en rondom versierd met bloem decor. 19e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: H 11 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen kommen. Onder meer; Imari, Amsterdams bont. Eén kom randfrit. Afmeting: Ø 14,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met bloemvaas decor en verguld bronzen montuur. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Oude Chinees bronzen wierookbrander met draken/olifanten koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren en floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen diepe schotel met interieur/floraal/goud decor. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met hert in landschap, vlinder en kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen gemberpotten met deksel. Waterlelie/kraanvogel decor. Eén bovenrand beschadigd. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14 cm. In goede staat.