Antiek Chinees bord met chinoiserie en koekoek uit het huisje. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Tien oude Chinees porseleinen snuffbottles. Divers. Familie Rose et cetera. En enkele met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 - 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen vaas met feniks/kylin/floraal decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte gemberpot met paradijsvogel/vlinder/floraal decor. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met vier tekens Kang Xi bodemmerk. Peterselie decor. Vier schotels goed. Twee schotels chip. Afmeting: Ø 12,3 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Verte brushpot met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Twee delen 16e - 17e eeuws Chinees cargo porselein. Bestaande uit: klapmutskom met floraal decor + bodemmerk, haarlijn + chips. En een diepe schotel met kraanvogel decor, schade. Afmeting: Ø 18 - 24,1...
Drie 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 6 - 10,5 cm. I...
Set van acht 19e eeuws Japans porseleinen Imari borden met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen Satsuma figuur/quan yin, met goud decor + bodemmerk. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kop + schotels. Landschap/floraal/ goud decor. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. 1x 18e Eeuwse trekpot met floraal decor, binnenrand deksel gelijmd, haarscheur handgrip. 1x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi kom met baars/steur decor, vier tekens bodemme...
Grote Chinees porseleinen familie verte vaas, met decor van krijgers te paard rondom. Afmeting: H 61,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren in tuin decor rondom. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kopjes en schotels. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Eén kopje gelijmd. Zes schotels goed. Eén schotel chip. Afmeting: 6 - 12 cm.In redelijk/goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/geisha/kippen decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Oosterse/Chinese gewichten (wit metaal) met teksten/karaktertekens. Afmeting: 2,5 - 12 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinese houtgestoken tempeldeuren met opengewerkt decor van draken. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 114 x 60 cm. In goede staat.
Twee antiek Japanse/Chinese bronzen oorvazen met draken. Voorzien van bodemmerk. Eén oor mist. Afmeting: Ø 31,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas. Mei ping. Octagonaal. Afmeting: H 44,6 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen Familie Verte gemberpotten. Onder meer met dubbele blauwe bodemring gemerkt + Kang Xi. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen sauskom met tuin decor. Cheng Lung. Eén minimale chip. Afmeting: 7 x 15 x 14,2 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinese porseleinen diepe borden met tuin decor. Drie borden goed. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek Chinees porselein. Onder meer; Kang Xi, Familie Verte, Cheng Lung et cetera. 17e, 18e en 19e Eeuw. Beschadigd, maar ook delen goed. Afmeting: 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.