Geelgouden broche, 585/000, met diamant. Broche met bloemelement, bezet met diamanten met een oud slijpsel, ééntje ontbreekt. Grootte 45x13mm. ca 3,3 gram. In goede staat.
Lot zilver met diverse soorten lepels waarvan één vermaakt tot spang, 2 vleesvorkjes, een doosje, een gesp, schaaltje, theezeef, kleine kandelaar en vingerhoeden. Totaal zilver ca 430 gram. In goede s...
Twee balpennen, goud op zilver, 925/000, gemerkt Montegrappa, Italië, achtkantig model. In goede staat.
Twee delen zilver, met een melkkan smal ovaal model met een bewerkte rand met V-patroon. MT.: Begeer, jl.:1917. En een doosje met een getorste ribbewerking met een bloem als knop. 900/000. ø5,5x7,5cm...
Zilveren roomstel, 925/000, met een melkkan en suikerbak op ronde voet met ribbewerking. Voorzien van een bolle bak met oren. 12x8x11cm. en 13x8x11cm. ca 178 gram. Deukje in de rand in de suikerbak en...
Kristallen tafelset met zilver, 833/000. Een mosterdpot, geplaatst op zilveren gecontourneerde voet, greep en deksel, scharnier los, voorzien van graveerwerk. Een strooier op een gecontourneerde voet ...
Cassette met zilveren naaigerei, samengesteld met diverse gehaltes, met 2 doosjes, twee schaartjes, pincet, 2 vijlen, mes en bokkenpoot met zilveren heft met parelrand. 800/000 en 835/000. De cassett...
Zilveren bonbonmand, 835/000, ovaal model met gezaagd spijlendecor en een parelrand. 14x10,5x6cm. ca 95 gram. In goede staat.
Kristallen odeurflacon, kegelvormige flacon op geslepen voet met slijpwerk en een geelgouden kraag en dop, 585/000, met pareldecor. Met binnenstopje. ø3,5x11cm. Wat oneffenheden en scheurtjes, verder ...
Zilveren jardinaire, 833/000, met blauw glas. Ovale opengewerkte jardinaire geplaatst op klauwpoten, ontbreken er 2, met floraal decor en vazen, guirlandes. Totaal ca 559 gram. 20x14x6cm.Enkele restau...
Lot zilveren lepels, 833/000, model Hollands Glad, MT.: Koninklijke Zilverfabriek Begeer, Voorschoten. 14 cm. Totaal ca 256 gram. In goede staat.
Russisch zilveren presenteerblad, rechthoekig model met aculadevorm voorzien van graveerwerk. 24x15x1,5cm. 1895. ca 162 gram. Achterzijde gekretst en oneffenheid in het blad.
Kristallen karaf met zilverwerk, 800/000, voorzien van een greep met acanthusbladeren en een kraag met guirlandes, medaillon en klapdeksel. ø14x29cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 833/000, ovaal gezaagd model met floraal en vogel patroon. 20x15x3cm. met gravure op de bodem: 1913- 3 juni- 1938. ca 145 gram. In goede staat.
Geelgouden miniatuur, 585/000, in de vorm van een dienblad met chocoladekan en 3 bekers. ca 4,1 gram. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Familie Verte kraanvogel/goud decor. Iets randfrit. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bonsai plantenbak. Dubbelwandig + opengewerkt. Randfrit. Afmeting: 6 x22,5 x 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop + schotels met baars/steur decor. Vier tekens bodemmerk. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn + chip. Eén kopje goed. Eén kopje chip. Afmeting: 6 x Ø 1...
19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese vaas met Familie Rose figuren/floraal/insecten en goud decor. Eén chip onderkant bovenrand. Afmeting: H 37 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal/vogel decor. In huis-vorm. Afmeting: 10,5 x 14 x 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met zwart glazuur + floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 8,7 x 5 x 7.3 cm. In redelijk/goede staat.
Zes Hollandse Amstel borden. 18e - 19e Eeuw. Met decor van roze rozen + goudrand. Randschades en/of haarlijnen. Afmeting: Ø 25,7 cm. In matig/redelijke staat.
Lot met 77 stuks jugendstil ster tegels. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen dekseldoos. Frankrijk. Met landschap/floraal/figuren decor. Ongemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 10 x 7 cm. In goede staat.