Twee antiek Chinese houtgestoken tempeldeuren met opengewerkt decor van draken. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 114 x 60 cm. In goede staat.
Chinese tinnen theeset. Kut Hing Swaton. Met bodemmerk + florale gravures. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Imari wierookbrander op originele houten console. Floraal/goud decor. Haarlijn deksel. Afmeting: 21 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Japans lakwerk. 1x Schuifdoos met eetstokjes. 1x Dekseldoos. 1x Dekseldoos met tablet. Goud decor. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen pijpvaas met landschap decor. Onder meer; figuren op een brug/bomen en berg decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine figurengroep. Erotisch. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 21 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose jardiniere met onderschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 8,5 x 14 x 10,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose theepot met lijster/tuin decor en tekst. Voorzien van bodemmerk. Deksel randfrit. Afmeting: 11 x 14 x Ø 10 cm. In goede staat.