Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Chinese tempeldeur, 114 x 60 cm.
Startprijs 120 EUR

Twee antiek Chinese houtgestoken tempeldeuren met opengewerkt decor van draken. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 114 x 60 cm. In goede staat.

Spekstenen vaas met Foo honden
Startprijs 80 EUR

Antiek Chinees spekstenen vaas met Foo honden. Afmeting: 20 x 25 x 8 cm. In goede staat.

Chinees tinnen theeset
Startprijs 80 EUR

Chinese tinnen theeset. Kut Hing Swaton. Met bodemmerk + florale gravures. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 25 cm. In goede staat.

Wierookbrander op sokkel
Startprijs 70 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen Imari wierookbrander op originele houten console. Floraal/goud decor. Haarlijn deksel. Afmeting: 21 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

6x Chinese gewichten
Startprijs 120 EUR

Zes oude/antieke Oosterse/Chinese gewichten (wit metaal) met teksten/karaktertekens. Afmeting: 2,5 - 12 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 5 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude/antieke Chinese dekseldoos, gemaakt van twee Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x Ø 5 cm. In goede staat.

Lot Chinese munten (12x)
Startprijs 60 EUR

Lot met twaalf oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 1 - 2,3 cm. In goede staat.

Lot Japans lakwerk (3x)
Startprijs 100 EUR

Drie delen oud/antiek Japans lakwerk. 1x Schuifdoos met eetstokjes. 1x Dekseldoos. 1x Dekseldoos met tablet. Goud decor. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

Japanse vaas, H 29,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Antiek Japans porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Bronzen dekseldoos
Startprijs 750 EUR

Chinese brons vergulde dekseldoos met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese kom met tekens Ø 11,7 cm.
Startprijs 700 EUR

Chinees porseleinen kom met rondom tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Kang Xi revival. Afmeting: H 6,7 x Ø 11,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Startprijs 150 EUR

7x Antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, parfumflacon, Cheng Lung vaas (chip), drie schotels (één chip). Afmeting: 7 - 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen flambé vaas met bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Startprijs 350 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen pijpvaas met landschap decor. Onder meer; figuren op een brug/bomen en berg decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 30 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Blanc de Chine figurengroep
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine figurengroep. Erotisch. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 21 x 10 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 47 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen rolwagen vaas met spelende zotjes in landschap/geisha decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Chinese jardiniere met onderschaal
Startprijs 325 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose jardiniere met onderschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 8,5 x 14 x 10,7 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 7,7 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen cup met vogels in kersenboom/goud decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 4,7 x Ø 7,7 cm. In goede staat.

Chinese Imari schotel Ø 29 cm.
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.

Chinese celadon oorvaas, H 33,2 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met oren en floraal reliëf. Met bodemmerk. Afmeting: H 33,2 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 25 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met geometrisch decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose vaas, H 22 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Boeddha figuur (staand), H 72 cm.
Startprijs 500 EUR

Antiek bronzen staande boeddha met goud decor. Geheel staand op lotus-voet. Ronde voet mist een paar deeltjes, rest goed. Afmeting: H 72 cm.

Chinese theepot Ø 10 cm.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose theepot met lijster/tuin decor en tekst. Voorzien van bodemmerk. Deksel randfrit. Afmeting: 11 x 14 x Ø 10 cm. In goede staat.