Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Onduidelijk gesigneerd, Gemberpot met rozen
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Gemberpot met rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.

4x Johan Briedé,
Startprijs 100 EUR

Pol Dom, Portret jonge dame
Startprijs 200 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

3x Ikoon (divers)
Startprijs 90 EUR

Drie ikonen. Divers. 20e Eeuw. Handgeschilderd. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede staat.

Jan Sluyters, Portret baby
Startprijs 90 EUR

Jan Sluyters. 1881 - 1957. Portret baby. Lithografie. Litho op papier. Afmeting: H 38 x B 29 cm. In goede staat.

J. Bruid, Driemaster op zee
Startprijs 60 EUR

J. Bruid. Tweede helft 20e eeuw. Driemaster op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Boering met garen
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk. Franse School. 19e Eeuw. Boerin met garen. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 21 cm. In goede staat.

Igor Belichenko, Twee muzikanten
Startprijs 80 EUR

Igor Belichenko. Russische School. Twee muzikanten. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 26 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Twentse boerderij in landschap
Startprijs 60 EUR

Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Twentse boerderij in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Ronald Frijling, Bosrand met plasgezicht
Startprijs 50 EUR

Ronald Frijling. 1917 - 1997. Bosrand met plasgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ronald Frijling, Wintergezicht met paardenkar
Startprijs 50 EUR

Ronald Frijling. 1917 - 1997. Wintergezicht met paardenkar en bosarbeiders. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Vaas met rozen
Startprijs 50 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Bruggetje bij Giethoorn
Startprijs 90 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Bruggetje bij Giethoorn. Pastel op papier. Afmeting: H 50 x B 63 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Haven bij Veere
Startprijs 90 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Haven bij Veere. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Wintergezicht met vogelhuisje
Startprijs 80 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Wintergezicht met vogelhuisje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Stilleven met appels
Startprijs 70 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt
Startprijs 60 EUR

Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt. 17e - 18e Eeuw. Joanne Westenberg. Auctore. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

A. Mangold, Groninger botter op het Boterdiep
Startprijs 150 EUR

Adolf Mangold, 1917. 1858 - 1945. Groninger botter op het Boterdiep. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35,5 cm. In goede staat.

Norman Wilkinson, Vrachtschip bij roeiboot
Startprijs 100 EUR

Norman Wilkinson. 1878 - 1971. Engeland. Vrachtschip bij roeiboot. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.

J.J. Fels, Panoramisch landschap met vee
Startprijs 1.500 EUR

Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.

J. Massoné?, Stadsgezicht Parijs (Seine)
Startprijs 200 EUR

J. Massoné? Circa 1930 - 1950. Franse School. Stadsgezicht Parijs bij Seine. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

D.H.W. Filarski, Kleurrijk bosgezicht
Startprijs 500 EUR

D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Kleurrijk bosgezicht. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmetig: H 35 x B 45 cm. In redelijke staat.

Wilhelm Hambüchen, Bomschuit met vissersvolk
Startprijs 250 EUR

Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Bomschuit met vissersvolk op strand. Duitse School. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 28 cm. In goede staat.