Oude/antiek aardewerken lampenvoet in Samson Isznik stijl. Perzië? Turkije? 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 59 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren decor + verso paars gekleurd glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Grote ronde Chinees porseleinen Familie Rose tegel met aap in boom decor, tekst en signatuur. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
2x China. Bestaande uit; Opengewerkte Kantonese pijpvaas, haarlijnen. En een oude snuffbottle met landschap/figuren decor. Afmeting: 6,6 - 14 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen lampenvoet met reliëf figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antiek Chinese lakwerk dekseldoos met draken decor. Gevuld met Chinese letterstempels (boekdruk). Circa 200. Afmeting: 8 x 7.5 x 9,5 cm. In goede staat.
2x 17e - 18e Eeuws Chinees porselein. 1x Rituele wijnbeker, 17e eeuw, gerestaureerd. 1x Cheng Lung kwispedoor, floraal, haarscheur. Afmeting; 11 - 17,5 cm. In redelijke staat.
Zéér grote Chinees porseleinen maanvaas. Bronskleurig met vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 51,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen Familie Rose wierookbrander met kraanvogel/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. 1x Floraal, goed. 1x Tuin met vogel decor, mist oor. Afmeting: H 58 - 59,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 16e eeuws Chinees porseleinen Swatow schotel met floraal/paradijsvogel decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 42,3 cm. In redelijk/goede staat.
Drie diverse oude Chinees porseleinen kommen, waarvan één met bodemmerk. Paars/groen glazuur. Afmeting: 11,7 - 15 cm. In goede staat.
Drie Chinese Yixing trekpotten. Divers. Met bodemmerk. Eén met haarscheur. Twee goed. Afmeting: 8,5 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote opengewerkte Chinees porseleinen vaas met figuren in wolken decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met zotjes decor + tekst. Afmeting: H 26,4 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels. Capucijne met familie rose, floraal decor. Twee schotels goed. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Drie kopjes goed. Eén kopje chip. Afmeting: 5...
4x Divers China. Bestaande uit: Twee Chinese schoentjes. Tang figuur, en een fijn bewerkte noot met geisha's in landschap decor. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung vaas met groen-paars glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor + signatuur. Afmeting: H 29 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Fijn gestoken Chinese plaquette van jade. Draak/floraal decor. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 0,8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Doucai kopjes met bodemmerk. Randschades. Afmeting: H 3,7 x Ø 7 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Afmeting: Ø 41,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen presenteer tablet met figuren in tuin decor. Iets randfrit. Afmeting: 28,7 x 24,2 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Capucijne Familie Rose vazen met figuren in tuin decor. Eén kleine restauratie bovenrand. Afmeting: H 18,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte borden met tuin/paradijsvogel/goud decor. Eén bord enkele chips. Eén bord chip + randfrit. Afmeting: Ø 28,6 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met tuin decor. 18e Eeuw. Minimale chips beide borden. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. 2x Knobbelvaas met landschap/figuren decor, één goed, één beschadigd. 1x Vaas met hoogwaardigheidsbekleders, ingekort. Afmetin...
Twee Chinees porseleinen kommen met magnoliaboom/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen druivenschotel. Eén bakfout. Afmeting: Ø 36,2 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese munten. Twee soorten. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3,7 - 3,9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden. 2x 18e Eeuw, beschadigd. 1x Groot, 19e eeuw, draken decor, gaaf. Afmeting: Ø 21 - 25,5 cm. In matig/goede staat.
Antiek Japanse cloisonné pijpvaas in Meiji stijl. Floraal decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese plaquettes van brons, voorzien van karakter tekens. Afmeting: Ø 8 - 9,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2x Ø7.5 cm In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met wijsheren en tekst decor. Bodemmerken. Afmeting: H 4 x Ø 5,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees of Japans porseleinen polychrome figuur. Man met stok. Chips basement. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine meiping vaas met floraal reliëf. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka. Gouache. Afmeting: H 83 x B 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met tekst + signatuur decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met steur en baars decor. Afmeting: 13 x 15 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten scepter met jade. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met kersenbloem/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met feniks en floraal decor. Afmeting; H 8,7 x Ø 21,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal decor + dubbele blauwe bodemring. Gat in bodem. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met figuren in landschap decor rondom. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 10,3 x Ø 20,4 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren in tuin decor rondom. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen familie verte vaas, met decor van krijgers te paard rondom. Afmeting: H 61,2 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari wijnkoeler met floraal/goud decor. Randschades, bodem + bovenrand. Afmeting: H 15 x Ø 17,2 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen inktpot met floraal decor. Cheng Lung. Randfrit glazuur. Afmeting: 5 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Drie delen divers China. Bestaande uit; Zalmkleurige porseleinen theepot met vogel decor. Hardhouten wierookstokjes-houder. Porseleinen vogelvoer houder. Afmeting: 9- 28 cm. In goede staat.
Oud Chinees amulet van jade, met reliëf decor. Afmeting: 17 x 7,5 x 1,1 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kopje met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinese, houtgestoken vergulde boeddha met polychromie en spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met goudkleurig glazuur + tekst. Met bodemmerk. Afmeting; H 4,6 x Ø 5,9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte meiping vaas met Chinese goden in landschap + goud decor. Afmeting: H 35,6 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. 1x 18e Eeuwse trekpot met floraal decor, binnenrand deksel gelijmd, haarscheur handgrip. 1x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi kom met baars/steur decor, vier tekens bodemme...
Chinees porseleinen celadon vaas met mintgroen craquelé glazuur + tekst bodem. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden 1x Kang Xi met tuin decor en vier tekens bodemmerk, goed. 1x Cheng Lung met tuin/hert decor, randfrit + chip. Afmeting: Ø 23 - 25,5 cm. In goede staat.
Zware Chinees porseleinen celadon vaas. Afmeting: H 23,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte schotel met diverse figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met rondom zotjes decor. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 - Ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken Chinees boeddha figuur. Bladverguld met spiegelstukjes. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen met groen glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen stemcup met rondom karaktertekens. Afmeting: H 11,5 x Ø 17,5 cm. In goede staat.
Dikwandige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 20,1 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 32,2 cm. In goede staat.
Antiek Chinese bronzen rituele scepter. Verzilverd/verguld. Gedecoreerd met gezichten + tekens. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
Fijn gestoken antieke Chinese lakstempel van natuursteen. Met kylin en jongen. Afmeting: 9 x 8,5 x 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,7 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porseleinen Kantonees Familie Rose. 1x Melkkan, goed. 1x Theekan, haarlijnen. Afmeting: 13 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 20 delen divers antiek Chinees porselein. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; zouthouder, goed. Kang Xi kopjes + schotels, tevens Cheng Lung schotels + kopjes. Zes kopjes goed, vijf schotels goed. Z...
Chinese, vierkante yixing theepot met karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met blauw glazuur en groen draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,6 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bonsai plantenbak. Dubbelwandig + opengewerkt. Randfrit. Afmeting: 6 x22,5 x 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen zouthouders met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 5 x Ø 7 cm. In goede staat.
Twee olijf/oker-kleurige Chinees porseleinen vazen met reliëf decor + koppen. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 15,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood/paars glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee ossenbloed-kleurige Chinees porseleinen vierkante vazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen klapmutskom met hoogwaardigheidsbekleder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,2 x Ø 20,7 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen kommen met figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas. Vaas is gelijmd op terracotta basis. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Haarlijn bodem. Afmeting: H 10 x Ø 28,8 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen penselen/brushpot met geisha/zotjes in tuin decor. Afmeting: 15,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
Dikwandige Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 34,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met groen schubachtig glazuur. Afmeting: H 27,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met fabelwezen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.