Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 650 EUR

2 Zilveren kandelaren, 800/000. Kandelaar op een vierkante voet met een rand met acanthusbladeren. De kandelaar heeft eenkorintische zuil, een slanke geribbelde zuil met een sierlijke kapiteel versier...

Zilveren schaaltje
Startprijs 150 EUR

Zilveren schaal, 833/000, ovaal gezaagd model met floraal en vogel patroon. 20x15x3cm. met gravure op de bodem: 1913- 3 juni- 1938. ca 145 gram. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Startprijs 90 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, op een ronde voet met een konische pilaar en filetranden. ø8,5x17cm. ca 177 gram met een gevulde voet. Kleine deukjes langs de rand, verder in goede staat.

Zilveren suikerschaal met lepels
Startprijs 400 EUR

Zilveren suikerschaal met lepels, 833/000. Een zilveren houder op drie klauwpoten, versierd met guirlandes en leeuwenmacrons. De houder is voorzien van volutten als houder voor de 12 zilveren lepels m...

Zilveren theeset
Startprijs 450 EUR

Bijzondere reiscassette met zilveren theeservies, 925/000. Theeservies met een theekan, melkkan en een suikerbak,ovaal gevormd met floraal gedreven decor en grepen in de voprm van krullen. Voorzien v...

Zilveren lepeldoos
Startprijs 120 EUR

Zilveren lepeldoos, 833/000, rechthoekig model geplaatst op 4 klauwpoten. De doos is volledig voorzien van een ribbewerking. MT.: A.Keun, Groningen, jl.: N:1822. 12x7,5x3cm. ca 175,6 gram. Minimale de...

Antiek zilveren bord
Startprijs 600 EUR

Antiek zilveren bord, 925/000, rond modelmet een voorstelling van figuren met engelen. De buitenrand is voorzien van een florale bewerking met putti en een floraal figuur. MT.: Onduidelijk, London, jl...

Karaf met zilverwerk
Startprijs 150 EUR

Kristallen karaf met zilverwerk, 800/000, voorzien van een greep met acanthusbladeren en een kraag met guirlandes, medaillon en klapdeksel. ø14x29cm. In goede staat.

Zilveren servies, 4 delig
Startprijs 1.400 EUR

Zilveren servies, 830/000, 4 delig, met een koffiekan, theekan en 2 bakken, rond model, allen geplaatst op gekrulde poten met plooien in de bak en een greep met acanthusbladeren. MT.: J.Tostrup, Oslo,...

Zilveren bonbonschaal
Startprijs 70 EUR

Zilveren bonbonmand, 925/000, ovaal gezaagd model, met spijlen en ruitdecor. Voorzien van een parelrand. 15x9x5cm. ca 66 gram. MT.: Spritzer&Furhmann. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Startprijs 80 EUR

Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal gezaagd model, met spijlen en halve cirkels. Voorzien van een parelrand. 13,5x9x4,5cm. ca 80 gram. MT.: L.Marcellis, Voorschoten, jl.:k: 1945/1946. In goede staat.

Zilveren bonbonmand
Startprijs 120 EUR

Zilveren bonbonmand, 833/000, schuitvormig, gezaagd model met parelrand, geplaatst op 4 bolpoten. 18x7,5x8cm. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. H:1917 . ca 109 gram. In goede staat.

Russisch zilveren blad
Startprijs 150 EUR

Russisch zilveren presenteerblad, rechthoekig model met aculadevorm voorzien van graveerwerk. 24x15x1,5cm. 1895. ca 162 gram. Achterzijde gekretst en oneffenheid in het blad.

Zilveren theepot & comfoor
Startprijs 360 EUR

Zilveren theepot & comfoor. Theepot model Bonton, 925/000, met houten greep en knop, MT.: Koninklijke Van Kempen en Begeer, Voorschoten, jl.: 1966 en een zilveren comfoor op een zwart basement. Het co...

2 Zilveren kiddush bekers
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren kiddush beker, 800/000, Oostenrijk/Hongarije, op een ronde voet met lauerkrans en graveerwerk. ø4,5x10 cm. ca 105 gram. In goede staat.

Zilveren tafelstuk
Startprijs 1.000 EUR

Sierlijk zilveren tafelstuk, 800/000, op een rond bewerkte voet met opgesoldeerde bloemelementen en 3 acanthusbladeren als poten. Op de voet zit een rond element versierd met een boom, hert en struik....

Zilveren miniatuur koets met engel
Startprijs 100 EUR

Zilveren miniatuur koets met engel, 800/000, een span met twee paarden en daarachter een gecontourneerde koets met een engel. 15x4x8cm. ca 121,8 gram. In goede staat.

Zilveren miniaturen (2x)
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, een miniatuur in de vorm van een gouden koets met 6 paarden, 17x3x4cm. En een miniatuur in de vorm van een arreslee met paard. 12x2x3cm. Totaal ca 128,5 gram. In goe...

Engelse koffiekan
Startprijs 375 EUR

Fraaie zilveren Engelse koffiekan, 925/000, model bonton, met houten greep en knop. MT.: Heming & Co. London. jl.: h:1923. ca 438 gram. 22x12x16cm. In goede staat.

Russische bonbonniere
Startprijs 275 EUR

Zilveren bonboniere, 84 zolotniks, ovaal model met cannelures en een bloemenrand, op een ovale voet. De bonboniere heeft een hengsel met bloemdecor. Moskou 1836. 17x13x16,5cm. Voorzien van een verguld...

Lot zilveren lepels (12x)
Startprijs 150 EUR

Lot zilveren lepels, 833/000, model Hollands Glad, MT.: Koninklijke Zilverfabriek Begeer, Voorschoten. 14 cm. Totaal ca 256 gram. In goede staat.

Zilveren presenteerset
Startprijs 200 EUR

Zilveren presenteerset, 833/000, presenteerblaadje met 12 ronde opengewerkte bakjes. Voorzine van een greep met krul en hartelement. 22x19x7cm. Totaal ca 410 gram. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist....

Zilveren koektrommel
Startprijs 575 EUR

Mooie zilveren koektrommel, 800/000, met een gecontourneerde rand met filetbewerking. De koektrommel heeft een vergulding aan de binnenzijde. ø13x8cm. ca 507 gram. In zeer goede staat.

Zilveren koektrommel
Startprijs 600 EUR

Zilveren koektrommel, 800/000, rechthoekig gecontourneerd model met scharnierend deksel voorzien van graveerwerk. De binnenzijde is voorzien vabn een vergulding. 15x11,5x8cm. ca 562 gram. In zeer goed...