Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Thonet stijl stoel
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten thonet stijl bureaustoel ca. 1920 84x65x53cm. Cond.: G

Mechelse kinderstoel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Mechelse eikenhouten kinderstoel ca. 1890, gestoffeerd in zeer goede staat 72x34x42cm. Cond.: U

Tapijt, Koerdistan
Startprijs 50 EUR

Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt Koerdistan midden 20e eeuw 126x210cm. Cond.: G

Krantenbakje
Resultaat: 45 EUR

Mahoniehouten tijdschriftenmeubel met lade 20e eeuw in Engelse stijl. 61x38x47cm. Cond.: U

Kleed 90x120cm.
Startprijs 20 EUR

Handgeknoopt Perzisch kleed midden 20e eeuw, rood van kleur 118x160cm. Cond.: G

2 Bijzettafeltjes
Resultaat: 90 EUR

Twee moderne bijzettafeltjes (kersenkleur) met facetgeslepen glasplaten in zeer goede staat 65x55x55cm. Cond.: U

Salontafel
Resultaat: 60 EUR

Moderne salontafel (kersenkleur) met facet geslepen glasplaten in zeer goede staat 48x65x128cm. Cond.: U

2 Notenhouten tafeltjes
Geen vanafprijs

Twee notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse Queen-Anne stijl 20e eeuw 39x46x29cm. Cond.: R

Perzisch tapijt 200x300cm.
Resultaat: 175 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-oranje van kleur 305x200cm.

Bijzettafeltje
Geen vanafprijs

Notenhouten bijzettafeltje op driepoot met wortelnoten blad 59xø39cm. Cond.: G

3 Bijzettafeltjes
Resultaat: 50 EUR

Drie notenhouten bijzettafeltjesFranse stijl 20e eeuw. (2x) 65x46x30cm. (1x) 65xø43cm. Cond.: U

2 Handgeknoopte perzen
Resultaat: 8 EUR

2 Oude handgeknoopte perzen 167x116cm. en 65x64cm. Cond.: G

Notenhouten bijzettafeltje
Geen vanafprijs

Notenhouten bijzettafeltje op driepoot en 2 lades in Engelse stijl 20e eeuw. 63x29x35cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Geen vanafprijs

Notenhouten bijzettafeltje met inlegwerk en geschulpt blad. Engelse stijl 20e eeuw 51x54x54cm. Cond.: U

Notenhouten theekastje
Resultaat: 120 EUR

Notenhouten theekastje Queen-Anne stijl, Engels 20e eeuw. Facetgeslepen glas 66x60x40cm. Cond.: U

Bank
Resultaat: 136 EUR

Moderne stijlvolle bank met stoffen bekleding en afgewerkt met hout 194x81x74cm. Cond.: U

Notenhouten wijntafeltje
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U

Hollands buffetkastje
Resultaat: 130 EUR

Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U

Eiken theekastje
Startprijs 150 EUR

Antiek eikenhouten theekastje ca. 1910 uit Engeland met rondom facetgeslepen glas in zeer goede staat 72x65x44cm. Cond.: U

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten hangvitrine Hollands 20e eeuw. 64x67x18cm. Cond.: U

6 Eethoekstoelen, Viktoriaans
Resultaat: 300 EUR

6 Victoriaanse mahoniehouten eetkamerstoelen 20e eeuw met goede stoffering. Mooi uitgewerkt en in zeer goede staat 87x47x52cm. Cond.: U

Notenhouten wijntafeltje
Geen vanafprijs

Notenhouten wijntafeltje in Engelse stijl 20e eeuw. Leder op geschulpt blad 52x34x34cm. Cond.: U

3 Tafeltjes
Geen vanafprijs

Drie notenhouten tafeltjes (miniset) in Engelse stijl 20e eeuw. 42x51x36cm. Cond.: U

Perzisch kleed 154x90cm.
Startprijs 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G