Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten vitrinekast 4098
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 150 EUR
Verkocht
T. Moes, Zonnebloemen op vaas 1335
T. Moes, Zonnebloemen op vaas

Resultaat:

120 EUR

Eiken 4-laden commode 4115
Eiken 4-laden commode
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese piedestal 4132
Chinese piedestal

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
A. Peczely, Figuren in kerk 1352
A. Peczely, Figuren in kerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met bomen 1369
Ongesigneerd, Landschap met bomen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse armleunstoel 4149
Engelse armleunstoel

Resultaat:

60 EUR

Serie Charles Dickens borden (5x) 6133
Serie Charles Dickens borden (5x)
Startprijs 50 EUR
Verkocht
J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen 1386
J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen

Resultaat:

70 EUR

2x Gründer armstoelen 4166
2x Gründer armstoelen
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Reis ikoon 2010
Reis ikoon

Resultaat:

600 EUR

Eiken buffetkast 4183
Eiken buffetkast
Startprijs 400 EUR
2x Terracotta wand sierschotels 6150
2x Terracotta wand sierschotels
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Grote vogelkooi 2027
Grote vogelkooi

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Eikenhouten kapstok, 1880 4200
Eikenhouten kapstok, 1880

Resultaat:

80 EUR

Bowlpot, 1930 6167
Bowlpot, 1930
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke Islamitische benen plaquette 2044
Antieke Islamitische benen plaquette

Resultaat:

70 EUR

Commode, Franse stijl 4217
Commode, Franse stijl
Startprijs 640 EUR
2x Bronzen kandelaren 2061
2x Bronzen kandelaren
Startprijs 140 EUR
3x Makkumer schotels 6184
3x Makkumer schotels
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Zilveren kandelaar 219
Zilveren kandelaar

Resultaat:

60 EUR