Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht 1267
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht

Resultaat:

125 EUR

A. Wulfse, Pot met bloemen 1271
A. Wulfse, Pot met bloemen
Startprijs 180 EUR
Verkocht
K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht 1284
K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
A. Durieux, Herder met zijn schapen bij bosrand 1301
A. Durieux, Herder met zijn schapen bij bosrand

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter 1318
Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
T. Moes, Zonnebloemen op vaas 1335
T. Moes, Zonnebloemen op vaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
A. Peczely, Figuren in kerk 1352
A. Peczely, Figuren in kerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met bomen 1369
Ongesigneerd, Landschap met bomen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen 1386
J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Reis ikoon 2010
Reis ikoon

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote vogelkooi 2027
Grote vogelkooi

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke Islamitische benen plaquette 2044
Antieke Islamitische benen plaquette

Resultaat:

70 EUR

2x Bronzen kandelaren 2061
2x Bronzen kandelaren
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Petroleum lamp 2078
Petroleum lamp

Resultaat:

100 EUR

Lot koperwerk op dienblad 2095
Lot koperwerk op dienblad
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Gietijzeren etagere 2108
Gietijzeren etagere

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Franse tafel petroleumlamp, 1900 2112
Franse tafel petroleumlamp, 1900

Resultaat:

90 EUR

Lamp, Man met lantaarn 2125
Lamp, Man met lantaarn
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Haardscherm, blaasbalg + openhaard bestek 2142
Haardscherm, blaasbalg + openhaard bestek

Resultaat:

80 EUR

Oude Engelse microscoop, 1920 2159
Oude Engelse microscoop, 1920
Startprijs 50 EUR
2x Gietijzeren spaarpotten 2176
2x Gietijzeren spaarpotten
Startprijs 40 EUR