45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

Gouden ring met diamanten 503
Gouden ring met diamanten
Startprijs 3.150 EUR
Witgouden ring met diamant 516
Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.950 EUR
Witgouden ring met smaragd en diamant 533
Witgouden ring met smaragd en diamant

150 EUR

K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht 1284
K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht

120 EUR

3 Delen Delfts blauw 6218
3 Delen Delfts blauw

20 EUR

Franse wit-marmeren pendule 3646
Franse wit-marmeren pendule
Startprijs 300 EUR
Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw 4000
Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw

5.000 EUR

Tiffany horloge 550
Tiffany horloge

200 EUR

2x Chinese vazen 7010
2x Chinese vazen

700 EUR

4x Kantonese/Chinese vazen 7027
4x Kantonese/Chinese vazen

400 EUR

A. Durieux, Herder met zijn schapen bij bosrand 1301
A. Durieux, Herder met zijn schapen bij bosrand

140 EUR

2 Zilveren ringen 567
2 Zilveren ringen
Startprijs 45 EUR
Sideboard met glazen deuren 4013
Sideboard met glazen deuren

350 EUR

Gouden ring met turkoois 584
Gouden ring met turkoois
Startprijs 250 EUR
Witgouden ring met groene steen 601
Witgouden ring met groene steen
Startprijs 180 EUR
Ring met saffier en parel 618
Ring met saffier en parel

150 EUR

Manchetknopen, jachttrofee 635
Manchetknopen, jachttrofee
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter 1318
Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter

100 EUR

Chinese vaas 7040
Chinese vaas

425 EUR

Salontafel met bronzen figuur 4030
Salontafel met bronzen figuur

350 EUR

3 Haarpinnen 7446
3 Haarpinnen
Startprijs 400 EUR