Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse pendule 3561
Franse pendule
Startprijs 80 EUR
2x Familie Rose borden 7091
2x Familie Rose borden
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein (6x) 7108
Lot Chinees porselein (6x)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
A. Peczely, Figuren in kerk 1352
A. Peczely, Figuren in kerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Franse wekkerklokken, 1900 3578
2x Franse wekkerklokken, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met bomen 1369
Ongesigneerd, Landschap met bomen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7125
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen 1386
J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7142
Chinese vaas

Resultaat:

1.100 EUR

Marmeren klokken stel 3595
Marmeren klokken stel
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Reis ikoon 2010
Reis ikoon

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas 7159
Chinese knobbelvaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote vogelkooi 2027
Grote vogelkooi

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Frans klokkenstel, 1900 3612
Frans klokkenstel, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese olielamp 7176
Chinese olielamp

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke Islamitische benen plaquette 2044
Antieke Islamitische benen plaquette

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Tiffany horloge 550
Tiffany horloge

Resultaat:

200 EUR

2x Bronzen kandelaren 2061
2x Bronzen kandelaren
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Chinese Kang Xi kom 7193
Chinese Kang Xi kom

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
3x Chinees Familie Rose/Mandarijn porselein 7343
3x Chinees Familie Rose/Mandarijn porselein

Resultaat:

60 EUR

Franse pendule 3629
Franse pendule
Startprijs 80 EUR