Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote zilveren ring met kleurstenen 647
Grote zilveren ring met kleurstenen

Resultaat:

35 EUR

Chinese Blanc de Chine vaas 7197
Chinese Blanc de Chine vaas
Startprijs 350 EUR
Verkocht
4x Chinees porselein 7190
4x Chinees porselein

Resultaat:

180 EUR

Gouden ring met bloedkoraal 640
Gouden ring met bloedkoraal
Startprijs 175 EUR
Antieke Engelse vitrinekast 4143
Antieke Engelse vitrinekast
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke Thonet-stijl kapstok 4136
Antieke Thonet-stijl kapstok

Resultaat:

90 EUR

2x Antieke beddepannen 2099
2x Antieke beddepannen
Startprijs 200 EUR
Eiken dressoir omstreeks 1780 4129
Eiken dressoir omstreeks 1780
Startprijs 400 EUR
Engelse vitrinekast 4093
Engelse vitrinekast
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kang Xi bord Ø 21,5 cm. 7161
Kang Xi bord Ø 21,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Chinese kopjes 7154
2x Chinese kopjes

Resultaat:

425 EUR

Electronisch Yamaha keyboard 4086
Electronisch Yamaha keyboard
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Chinese penselen wasschaal 7147
Chinese penselen wasschaal

Resultaat:

350 EUR

Chinese schaal 7140
Chinese schaal
Startprijs 150 EUR
Eiken commode, 1900 4079
Eiken commode, 1900
Startprijs 200 EUR
Ring met diamant 604
Ring met diamant
Startprijs 375 EUR
2x Kaarskandelaren 2063
2x Kaarskandelaren
Startprijs 60 EUR
2 Messing kandelaars, 19e eeuw 2056
2 Messing kandelaars, 19e eeuw
Startprijs 260 EUR
Gouden oorstekers mozaik-opaal 597
Gouden oorstekers mozaik-opaal
Startprijs 100 EUR
Geelgouden oorclips met amethist 590
Geelgouden oorclips met amethist
Startprijs 150 EUR
Antiek draaiorgel, 1900 2049
Antiek draaiorgel, 1900
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Chinese vierkante vaas 7111
Chinese vierkante vaas

Resultaat:

600 EUR

1-deurs vitrinekast 4043
1-deurs vitrinekast
Startprijs 600 EUR
Schildersezel 4036
Schildersezel
Startprijs 140 EUR