Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren herenring
Resultaat: 40 EUR

Zilveren herenring, 835/000. Massieve rechte ring met aan de zijkant de gravure A.P.C. Breedte 7 mm. ø 61. ca 14,5 gram. In goede staat

Oorbellen en armband, Lapis Lazuli
Resultaat: 40 EUR

Een paar oorhangers en een armband met lapis lazuli. Oorhangers met ronde zilveren knop met een lapis lazuli en daaronder een peervormige lapis lazuli met zilveren band, cm, en een armband van lapis l...

Zilveren collier, kort
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier, 925/000, met luna schakel. Breedte 6 mm. lengte 41,5 cm. ca 44,5 gram. In goede staat

Witgouden hanger met parel en diamant
Resultaat: 40 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met zirconia's en parel. Grootte 8x16 mm. ca 0,8 gram. In goede staat

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 40 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, met kaasdragers, een bank en een man met vat. 6x4x2cm, 5x2,5x4cm en 3,1x2,6x3,5cm. totaal ca 63 gram. In goede staat

Wandelstok met zilveren heft
Resultaat: 40 EUR

Wandelstok met zilveren greep, BWG, deels versierd met floraal decor. Voorzien van reparatie en enkele deukjes. 91 cm. In redelijke staat.

Zilveren vaas
Resultaat: 40 EUR

Zilveren vaas, 925/000, twaalfkantig met een omgeslagen rand. ø8x19,5cm. jl.: 1964, Utrecht. Minimaal deukje in de voet. In goede staat

Onduidelijk, Vissersboten aan de kade
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Vissersboten aan de kade. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 50 cm In goede staat.

Antiek plated visbestek in cassette
Resultaat: 40 EUR

Antiek plated visbestek in mahoniehouten cassette en ivoor imitatie heffen. Afmeting: 7 x 35 x 25 cm. In goede staat.

2x Pelgrimsflessen
Resultaat: 40 EUR

Twee houten Roemeense flacons, zgn. Pelgrims-flessen, handbeschilderd. Ca. 1900 Afmeting H. 29-33 cm., In goede staat

Zilveren amphora
Resultaat: 40 EUR

Groot zilveren miniatuur, 925/000, in de vorm van een Griekse Amphora op standaard. De amphora is voorzien van een hamerslag en versierd met 2 bewerkte grepen. 3,5x5x11cm. totaal ca 50,5 gram. In goed...

7x Fayence borden
Resultaat: 40 EUR

Zeven 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Enkele chips. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke parapluhouder, 1890
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote mondgeblazen 60er jaren glazen vaas met gebogen hals. In de kleuren blauw/wit/groen. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.

Antiek presenteertablet, 1920
Resultaat: 40 EUR

Antiek Duits keramieken presenteertablet met vernikkelde messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

H. Paskamp, Duits landschap
Resultaat: 40 EUR

H. Paskamp. 1981. Duits landschap met meanderende beek. Lichtenau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

3x Japanse houtsnedes
Resultaat: 35 EUR

Drie Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschap + floraal. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.

3x Imari (divers)
Resultaat: 35 EUR

Drie delen 19e eeuws Imari porselein met floraal decor. Bestaande uit: Grote schaal, gekramd. Twee borden, goed. Afmeting: 25 - ø 30 cm. In redelijk/goede staat.

Royal Copenhagen figuur
Resultaat: 35 EUR

Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur. Naaistertje, Nr. 1314. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

3x Hollandse borden
Resultaat: 35 EUR

Drie Hollandse Fayence borden. Makkum, Delft. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kleine Maukkumer schotel, polychrome. Delft, Porceleyne Fles, floraal/tekst verso. En een grote Makkumer polychrome sierschotel m...

Kristaglazen diamant op standaard
Resultaat: 35 EUR

Grote moderne kristalglazen diamant op kristallen sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x Ø 15 cm. In goede staat.

Set geslepen kannen
Resultaat: 35 EUR

Twee grote glazen geslepen limonade kannen met deksel. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Groot Swarowski figuur
Resultaat: 35 EUR

Groot gelimiteerd kristallen Swarowski figuur. Masquerade Harlequin. In originele verpakking. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

2x Wandspiegel met kandelaar
Resultaat: 35 EUR

Twee messing wandblakers met spiegels. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 20 x 12 cm. In goede staat.