Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

J.F. Hoppenbrouwers, Hollands wintergezicht met ijspret
Resultaat: 2.500 EUR

Groot werk van Johannes Franciscus Hoppenbrouwers. 1819 - 1866. Hollands wintergezicht met ijspret. Originele vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 70 cm. In goede staat.

A. P. Schotel, Volendamse platbodem bij aanlegsteiger
Resultaat: 2.500 EUR

Anthonie Pieter Schotel. 1890 - 1958. Volendamse platbodem bij aanlegsteiger. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 100 cm. In goede staat.

Karel Frans Philippeau, Italiaans landschap
Resultaat: 1.800 EUR

Karel Frans Philippeau. 1825 - 1897. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 40 cm. In goede staat.

G.J. Staller, Amsterdam
Resultaat: 1.200 EUR

G.J. Staller Amsterdam 1880-1956. Boten in kanaal langs de kade in Amsterdam. Omsteeks 1920 gemaakt. 50x60 cm in goede staat.

H.C.A. Paradies, Gracht Rotterdam met vele figuren
Resultaat: 1.100 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Gracht Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. Karssen, Winter
Resultaat: 1.100 EUR

Anton Nicolaas Marie Karssen. 1945 - 2019. Hollands ijsgezicht. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.

H.C.A. Pardies, Gracht Rotterdam
Resultaat: 950 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1960. Gracht Rotterdam met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

G. Grobe, Bomschuit in de branding
Resultaat: 950 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Bomschuit in de branding met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Charles P. Gruppe, Bomschuit met vissers op strand
Resultaat: 900 EUR

Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Bomschuit met vissers op strand bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.

W.G.F. Jansen, Havengezicht Harlingen
Resultaat: 900 EUR

W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Havengezicht Harlingen. Bitumen craquele vorming. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijke staat.

W. Howard, Hollands havengezicht
Resultaat: 850 EUR

W. Howard (William). 1879 - 1945. Hollands havengezicht met veel figuren. Circa 1880. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 127 cm. In goede staat.

J. Menotti, Pendant
Resultaat: 850 EUR

Pendant van J. Menotti. Circa 1900. Mogelijk pseudoniem. Eén maal vrouw krijgt liefdesbrief. Eén maal vrouw schrijft liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Vaas met bloemen
Resultaat: 850 EUR

M. Nefkens. 1866- 1941. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Naakte blondine voor spiegel
Resultaat: 800 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 168/199. Naakte blondine voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 46 cm. In goede staat.

Dick Ket, Stilleven met gemberpot en wijnflessen
Resultaat: 750 EUR

Dick Ket. 1902 - 1940. Stilleven met gemberpot en wijnflessen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

10x Andy Warhol, Campbells Soup
Resultaat: 750 EUR

Tien lithografieën van Campbells Soup door Andy Warhol. Published by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 58,3 cm. In goede staat.

A. Karssen, Spelende kinderen
Resultaat: 700 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Spelende kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

W. Hambüchen, Botters op zee
Resultaat: 700 EUR

Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Hollandse bomschuiten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

10x Andy Warhol, Campbells Soup
Resultaat: 700 EUR

Tien lithografieën van Campbells Soup door Andy Warhol. Published by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 58,3 cm. In goede staat.

J. Holtrop, Zandpad langs rivier de IJssel
Resultaat: 700 EUR

Jan Holtrop. 1917 - 1995. Zandpad langs rivier de IJssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35,5 x B 45,5 cm. In goede staat.

Walasse Ting, Vrouwengezichten met bloemen
teruggetrokken

Walasse Ting. 1929 - 2010. Vrouwengezichten met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.

F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier
Resultaat: 600 EUR

Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Berglandschap
Resultaat: 600 EUR

Monogram S.O. omstreeks 1800. Duitse school met Oostenrijks berglandschap met waterval, huizen en figuren. Bijzondere vergulde lijst met uitgewerkte rozen. 102x75cm in goede staat.

Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten
Resultaat: 500 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Hollandse binnenhaven met steiger en boten. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.