Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zwitserse speeldoos, 1880 2156
Zwitserse speeldoos, 1880
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese vierkante vaas 7111
Chinese vierkante vaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zilveren breipenhouder 275
Zilveren breipenhouder

Resultaat:

25 EUR

Zeldzame Queng Lung drinkbeker 7104
Zeldzame Queng Lung drinkbeker
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Stoof + ketel 2149
Stoof + ketel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7097
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7061
Chinese vaas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 7054
2x Chinese vazen

Resultaat:

160 EUR

Bronzen kroonluchter 2113
Bronzen kroonluchter
Startprijs 50 EUR
2x Antieke Franse siervazen 2106
2x Antieke Franse siervazen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot zilver (4x) 239
Lot zilver (4x)

Resultaat:

60 EUR

Yixing theepot 7047
Yixing theepot
Startprijs 80 EUR
2x Antieke beddepannen 2099
2x Antieke beddepannen
Startprijs 200 EUR
Zilveren strooibus 232
Zilveren strooibus
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Naakte dame op paard 5008
Bronzen beeld, Naakte dame op paard

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonschaal, 1994 225
Zilveren bonbonschaal, 1994

Resultaat:

70 EUR

Erotisch bronzen figuur 5001
Erotisch bronzen figuur
Startprijs 375 EUR
2x Kaarskandelaren 2063
2x Kaarskandelaren
Startprijs 60 EUR
Kelkglas met zilv. voet 189
Kelkglas met zilv. voet
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antiek Perzisch kleed, 150 x 190 cm. 4526
Antiek Perzisch kleed, 150 x 190 cm.

Resultaat:

180 EUR

2 Messing kandelaars, 19e eeuw 2056
2 Messing kandelaars, 19e eeuw
Startprijs 260 EUR
Verkocht
Chinese boeddha 7011
Chinese boeddha

Resultaat:

500 EUR

4 Delen kristal met zilver 182
4 Delen kristal met zilver
Startprijs 100 EUR
Antiek draaiorgel, 1900 2049
Antiek draaiorgel, 1900
Startprijs 325 EUR