Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Kristal met zilver
Startprijs 90 EUR

Twee delen kristal met zilver, een bolle vaas met slijpwerk voorzien van een gladde zilveren rand, 925/000, ø16x22cm, en een ronde kristallen fruitschaal met stervormig slijpwerk en een gladde zilvere...

Grote Fürstenberg pronkvaas
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse Fürstenberg porseleinen pronk dekselvaas met handbeschilderd floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 34 x ø 21 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vaas
Startprijs 50 EUR

Chinese bronzen vaas met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Junghans tafelklok, 1910
Resultaat: 100 EUR

Duitse mahoniehouten Jugendstil Junghans tafelklok met brons. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

4x Imari (divers)
Resultaat: 50 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.

5x Divers antiek
Startprijs 50 EUR

Vijf maal divers antiek. Aardewerk + een glas. Onder andere: Villeroy & Boch bierpul, haarlijnen. Mettlach V.B. Jugendstil bierpul met tinnen deksel. Georg Schmider Zell vaas 'immer wirß das Glück ist...

Zilveren geboortelepel, 1836
Resultaat: 120 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000 met een dubbel getorste steel bekroond met een paard. Voorzien van gravure: Halbe J.Wesftra gebooren den 19 september1836. MT.: J.F.Sybrandy, Leeuwarden jl.: B:1836. 19...

Tibetaans kistje
Resultaat: 50 EUR

Tibetaans handbeschilderd en met leer beklede documenten/sieraden kist. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 24 cm. In goede staat.

P. Comba, Franse soldaten bij bergmeer
Resultaat: 300 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Franse soldaten bij bergmeer. Afmeting: H 45 x B 25 cm. In goede staat.

Lot keramiek koningshuis (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf maal keramiek. Koningshuis. Bestaande uit: 2x Beker, Juliana-Bernhard 1937. 2x Borden, Wilhelmina 1898 - 1938. 1x Bord, huwelijk prinses Juliana. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

Junghans regulateur
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Drie tolletjes missen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Gouda plateel klok, 1910
Resultaat: 225 EUR

Antieke gepolychromeerde Hollandse Gouda plateel klok. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Gelijmd achter + poot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat...

5-Delig Chinees kaststel
Resultaat: 900 EUR

Vijf-delig Chinees 19e eeuws Kang Xi-stijl kaststel met vier tekens bodemmerk en paradijsvogel decor. Eén deksel zit vast, twee vazen haarlijn hals, minimale chips. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...

Handspiegel met zilveren omlijsting
Startprijs 70 EUR

Handspiegel met zilveren omlijsting, 800/000. Gecontourneerde handspiegel met facetgeslepen spiegel gevat in een zilveren omlijsting met zilveren greep. 28x15cm. In redelijk goede staat

Venetiaans glazen wandklok
Startprijs 50 EUR

Venetiaanse glazen wandklok met halfuur-slag. Slinger mist. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 37 x 12 cm. In goede staat.

Chinese schotel met Ming decor Ø 49,8 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinese porseleinen schotel met Ming/hertendecor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 49,8 cm. In goede staat.

A. Verleur, Landschap met boer en korenschoven
Resultaat: 80 EUR

Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met boer en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven fruit
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met gemengd fruit op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose pot
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pot met geel en blauw-groen glazuur, voorzien van draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 16,4 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse Schwarzwalder klok. Halfuur-slag op bel. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Urpman? Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR

Urpman? Circa 1980. Duitse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

Yixing trekpot
Resultaat: 300 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met geritste bodemmerken en metalen monturen. Haarlijnen + chips. Afmeting: 8,5 x 13,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren theepot
Startprijs 250 EUR

Zilveren theepot, 833/000, rond gelobd model met houten greep en knop. MT.:Onduidelijk, Amsterdam, jl.: M:1947. 22x13x17cm. Minimale deukjes en een onderstukje van de houten knop is afgebroken. ca 550...

Mahoniehouten kabinet, 18e eeuw
Startprijs 900 EUR

18e Eeuws mahoniehouten Hollands Louis Seize kabinet met amforavaas, snijwerk en klauwpoten. Origineel verguld bronzen beslag. Ongerestaureerde originele staat. Afmeting: 250 x 190 x 70 cm. In goede s...