Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Schaakspellen
Resultaat: 130 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Musici set, Studio Anne Carlton, terracotta + houten schaakbord. Eén maal Lord of the Rings (Fellowship), polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50...

2x Zuid Afrika schaakspelen
Startprijs 60 EUR

Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...

Royal Dux porseleinen schaakspel
Resultaat: 450 EUR

Royal Dux porseleinen schaakspel met gekleurde porseleinen schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Amerikaans schaakspel
Resultaat: 80 EUR

Amerikaans schaakspel met middeleeuwse figuren, kunststof, metaalkleurig + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 38 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Natuurstenen schaakspel
Startprijs 35 EUR

Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Chinees schaakspel
Resultaat: 120 EUR

Chinees schaakspel met aardewerk figuren en schaakbord welke voorzien is van leder. Afmeting: 15 x 43 x 43 cm. In goede staat.

2x Draken set schaakspel
Startprijs 60 EUR

Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Oosters schaakspel (speksteen)
Resultaat: 80 EUR

Oosters spekstenen schaakspel met intarsia schaakbord. Marokko/Turkije. Afmeting: 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.

20 Schaalmodellen tanks
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 20 (metalen) schaalmodellen van legervoertuigen (voornamelijk tanks), veelal schaal 1:72. Allen nog in originele verpakking.

Diverse loks
Resultaat: 140 EUR

Kavel met 8 diverse loks van verschillende merken. Allen ongetest en zonder originele verpakking.

Lot speelgoed (4x)
Resultaat: 50 EUR

Lot oud speelgoed (4x). Bestaande uit: negroïde celluloid schildpad popje, celluloid schildpad jongens popje, blikken mechanisch speelgoed (China), blikken mechanische clown, ongemerkt. Afmeting: 15 -...

Lot Matador speelgoed
Startprijs 150 EUR

Doos vol met oude Matador houten constructie speelgoed. Met gebruiksaanwijzing. Twee etages. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 53 x 30 cm. In goede staat.

4x Oud blikken speelgoed
Startprijs 40 EUR

Vier delen oud blikken speelgoed. Bestaande uit: brandweer US Zone Germany. Old Timer, circa 1950, Germany. Greyhound bus en opdraaivogel, China. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Oud Hollands knikkerspel, 1930
Resultaat: 25 EUR

Oud Hollands knikkerspel. De Speeltuin. Circa 1930. Afmeting: 50 x 30 x 4 cm. In goede staat.

Zeldzame speelgoed poppenkoets
Startprijs 450 EUR

Zeldzame 19e eeuwse speelgoed poppenkoets met lederen verdek, origineel beschilderd chassis en spaakwielen. Afmeting: 66 x 33 x 85 cm. In zeer goede staat.

Duitse porseleinen pop (kopie)
Startprijs 70 EUR

Kopie Duitse porseleinen pop van Kammer + Rheinhardt. Hilda. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Stoomwals
Resultaat: 80 EUR

Messing speelgoed stoomwals op spiritus. Schoorsteen mist. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 31 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

4x Celluloid schildpad poppen
Startprijs 100 EUR

Vier Duitse schildpad poppen. Bestaande uit: Meisje T44. Meisje 35. Meisje bruin haar 36. Meisje bruin haar 46/1981, auflage 5000. Afmeting: 34 - 41 cm. Allemaal in goede staat.

4x Negroïde poppen
Resultaat: 110 EUR

Vier Duitse negroïde poppen. Circa 1930 - 1940. Bestaande uit: Armand Marseille, jongen. Schildpad meisjespop met lang haar. Sonneberg pop met kroeshaar. En eenmaal ongemerkt. Afmeting: 40 - 50 cm. In...

2x Schildpad poppen
Startprijs 100 EUR

Twee grote Duitse schildpad poppen. Meisje 53/56, oog los in hoofd. Meisje 50/56. Afmeting: 54 - 55 cm. Beide in goede staat.

3x Sonneberg poppen
Startprijs 100 EUR

Drie grote Duitse Sonneberg poppen. Circa 1930. Slaapogen, mohair + kleding. Afmeting: 55 - 70 cm. In goede staat.