45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

Hollandse vitrine kast, 1850 4236
Hollandse vitrine kast, 1850
Startprijs 220 EUR
Mahonie kabinet 4229
Mahonie kabinet
Startprijs 250 EUR
Eiken 2-deurs kast 4193
Eiken 2-deurs kast
Startprijs 400 EUR
18e Eeuwse Duitse kist 4186
18e Eeuwse Duitse kist

250 EUR

Bijzettafel, Jugendstil 4179
Bijzettafel, Jugendstil

50 EUR

Antieke Engelse vitrinekast 4143
Antieke Engelse vitrinekast
Startprijs 150 EUR
Antieke Thonet-stijl kapstok 4136
Antieke Thonet-stijl kapstok

90 EUR

Yixing theepot 7047
Yixing theepot
Startprijs 80 EUR
Eiken dressoir omstreeks 1780 4129
Eiken dressoir omstreeks 1780
Startprijs 400 EUR
Zilver vergulde ring/luipaard 840
Zilver vergulde ring/luipaard
Startprijs 60 EUR
Witgouden ring met diamant 833
Witgouden ring met diamant
Startprijs 950 EUR
Zilveren ringen, 6x 804
Zilveren ringen, 6x
Startprijs 75 EUR
Gouden staafbroche met diamant 797
Gouden staafbroche met diamant
Startprijs 100 EUR
Engelse vitrinekast 4093
Engelse vitrinekast
Startprijs 150 EUR
Gouden rijring met diamant 790
Gouden rijring met diamant
Startprijs 950 EUR
Witgouden oorstekers met amethist 783
Witgouden oorstekers met amethist

300 EUR

Electronisch Yamaha keyboard 4086
Electronisch Yamaha keyboard
Startprijs 50 EUR
Chinese boeddha 7011
Chinese boeddha

500 EUR

Eiken commode, 1900 4079
Eiken commode, 1900
Startprijs 200 EUR
2 Gouden kruizen 754
2 Gouden kruizen

100 EUR

Fantasiering 747
Fantasiering

50 EUR

17e Eeuwse Chinese vaas 7004
17e Eeuwse Chinese vaas

650 EUR

Gouden fantasie ring met diamant 740
Gouden fantasie ring met diamant
Startprijs 170 EUR
1-deurs vitrinekast 4043
1-deurs vitrinekast
Startprijs 600 EUR