Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

David J. Bles, Figuren studie 1097
David J. Bles, Figuren studie
Startprijs 450 EUR
P.P. Schiedges, Platbodem op zee 1098
P.P. Schiedges, Platbodem op zee
Startprijs 250 EUR
Ongesigneerd, Landschap met herderin en vee 1099
Ongesigneerd, Landschap met herderin en vee
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Sapi Cap.? 2x  Verliefd ouder stel 1100
Sapi Cap.? 2x Verliefd ouder stel

Resultaat:

425 EUR

3x Jan Hoowij, Divers 1101
3x Jan Hoowij, Divers
Startprijs 170 EUR
2x Jan Hoowij, Zelfpotret + bavianenkop 1102
2x Jan Hoowij, Zelfpotret + bavianenkop
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Monogram A.G., Hollands wintergezicht 1103
Monogram A.G., Hollands wintergezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Monogram A.G., Hollands poldergezicht met boer 1104
Monogram A.G., Hollands poldergezicht met boer

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
10x Andy Warhol, Campbells Soup 1105
10x Andy Warhol, Campbells Soup

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
10x Andy Warhol, Campbells Soup 1105.
10x Andy Warhol, Campbells Soup

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Batik doek, 120 x 85 1106
Batik doek, 120 x 85

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
W. Hambüchen, Botters op zee 1107
W. Hambüchen, Botters op zee

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie 1108
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Damesbuste 1109
Onduid.gesign., Damesbuste

Resultaat:

100 EUR

Feike C. Nossen, Hollands landschap 1110
Feike C. Nossen, Hollands landschap
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Interieur met figuren, kind en schaap 1111
Ongesigneerd, Interieur met figuren, kind en schaap
Startprijs 150 EUR
Verkocht
G. Heymans, Duits paar met witte wijn 1112
G. Heymans, Duits paar met witte wijn

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Perzisch schilderij, Hofhouding in landschap 1113
Perzisch schilderij, Hofhouding in landschap

Resultaat:

275 EUR

G. v.d. Linden, Stilleven met bloemen en aardewerk 1114
G. v.d. Linden, Stilleven met bloemen en aardewerk
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Hendrik Frauenfelder, Boer melkt koeien 1115
Hendrik Frauenfelder, Boer melkt koeien

Resultaat:

500 EUR

F. Hoppe, Meisje met konijn 1116
F. Hoppe, Meisje met konijn
Startprijs 500 EUR
Atelier W. Martens, Achterhof boerderij 1117
Atelier W. Martens, Achterhof boerderij
Startprijs 450 EUR
Jan Mankes, Melkende boerin 1118
Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 225 EUR
Verkocht
W.B. IJzerdraat, Boereninterieur met oma en kind 1119
W.B. IJzerdraat, Boereninterieur met oma en kind

Resultaat:

225 EUR

H. Gerbault, Flanerende mensen 1120
H. Gerbault, Flanerende mensen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
N. Bastert, Zigeunerkamp 1121
N. Bastert, Zigeunerkamp

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
P.H. Topalski, Portret Joodse man met keppeltje 1122
P.H. Topalski, Portret Joodse man met keppeltje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Ongesigneerd? 17e Eeuws interieur 1123
Ongesigneerd? 17e Eeuws interieur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Arabische man met tulband 1124
Ongesigneerd, Arabische man met tulband

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A. Beek, Heidegezicht met schapen en herder 1125
A. Beek, Heidegezicht met schapen en herder

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
S.F. van Dorsser, Stilleven met roemer, tin etc ... 1126
S.F. van Dorsser, Stilleven met roemer, tin etc ...

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Handingkleurde gravure, 7e Plaag Egypte 1127
Handingkleurde gravure, 7e Plaag Egypte

Resultaat:

50 EUR

2x Antieke gravures 1128
2x Antieke gravures
Startprijs 30 EUR
Simon Kramer, Stadsgezicht met figuren 1129
Simon Kramer, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 150 EUR
Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven pruimen 1130
C. Cornelisz, Stilleven pruimen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven citroen met roemer 1131
C. Cornelisz, Stilleven citroen met roemer

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven druiven 1132
C. Cornelisz, Stilleven druiven

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven fruit 1133
C. Cornelisz, Stilleven fruit

Resultaat:

100 EUR

J. Mankes, Kraai 1134
J. Mankes, Kraai
Startprijs 400 EUR
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen 1135
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 250 EUR
2x H. Dixon, Spelende kittens 1136
2x H. Dixon, Spelende kittens
Startprijs 80 EUR
Monogram J.S. , Moeder op ziektebed 1137
Monogram J.S. , Moeder op ziektebed
Startprijs 100 EUR
J. Mankes, Melkende boerin 1138
J. Mankes, Melkende boerin
Startprijs 250 EUR
Verkocht
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier 1139
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Grote ikoon 1140
Grote ikoon

Resultaat:

200 EUR

P.C. Kramer, Woonwagen bij bomen 1141
P.C. Kramer, Woonwagen bij bomen
Startprijs 100 EUR
Josef Strahn, Landschap met schapen en herder 1142
Josef Strahn, Landschap met schapen en herder
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Alois Boudry, Boerenvrouw in interieur 1143
Alois Boudry, Boerenvrouw in interieur

Resultaat:

500 EUR

J.F. v.d. Voort, Boerenfamilie bij kalf 1144
J.F. v.d. Voort, Boerenfamilie bij kalf
Startprijs 300 EUR
Verkocht
A. Heyboer, Spetterkip 1145
A. Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Naakte blondine voor spiegel 1146
Roy Lichtenstein, Naakte blondine voor spiegel

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands fregat 1147
Ongesigneerd, Hollands fregat

Resultaat:

100 EUR

Ongesigneerd, Kozak met wijnkruik 1148
Ongesigneerd, Kozak met wijnkruik
Startprijs 900 EUR
Piet Rackwitzs, Huis met figuur aan de kust 1149
Piet Rackwitzs, Huis met figuur aan de kust
Startprijs 300 EUR
K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland 1150
K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland
Startprijs 80 EUR
Verkocht
K. Heynsius, Landschap, schuurtje bij leerlooierij 1151
K. Heynsius, Landschap, schuurtje bij leerlooierij

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
K. Heynsius, Bosven 1152
K. Heynsius, Bosven

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
M. Frost, Visserboten op strand 1153
M. Frost, Visserboten op strand

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Capelle, Hollandse schepen 1154
Capelle, Hollandse schepen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x J. Wagner, Havengezichten met boten 1155
2x J. Wagner, Havengezichten met boten

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
F. Nicot, Marokkaanse markt 1156
F. Nicot, Marokkaanse markt

Resultaat:

140 EUR

Onduid. gesign., Boerin met emmer 1157
Onduid. gesign., Boerin met emmer
Startprijs 70 EUR
H. Lit, Stilleven met asters 1158
H. Lit, Stilleven met asters
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten 1159
Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
J. Fishman, Kerkgezicht met figuren in de winter 1160
J. Fishman, Kerkgezicht met figuren in de winter

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
C. Dettmer, Oostenrijks bergmeer 1161
C. Dettmer, Oostenrijks bergmeer

Resultaat:

150 EUR

H.W. Eckhardt, Vaas met rozen 1162
H.W. Eckhardt, Vaas met rozen
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Ben Viegers, Boerderij met koeien. 1163
Ben Viegers, Boerderij met koeien.

Resultaat:

300 EUR

G. Hattink, Bijbelse voorstelling 1164
G. Hattink, Bijbelse voorstelling
Startprijs 650 EUR
Verkocht
J. Kelderman, Zeilboten op IJsselmeer 1165
J. Kelderman, Zeilboten op IJsselmeer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
M. Ottee, Maasbrug Rotterdam 1166
M. Ottee, Maasbrug Rotterdam

Resultaat:

275 EUR

H.F. de Grijs, Bijbelse voorstelling 1167
H.F. de Grijs, Bijbelse voorstelling
Startprijs 150 EUR
G. Stegeman, Rustend trekpaard met dekkleed 1168
G. Stegeman, Rustend trekpaard met dekkleed
Startprijs 135 EUR
Verkocht
W. Zwart, Hollands landschap met koeien 1169
W. Zwart, Hollands landschap met koeien

Resultaat:

50 EUR

Robert Nunan, Baaij met huis en palmen 1170
Robert Nunan, Baaij met huis en palmen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Jelle Hilbrands 1171
Ongesigneerd, Jelle Hilbrands

Resultaat:

120 EUR

A. Heyboer, Spetterkip 1172
A. Heyboer, Spetterkip
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Onduid.gesign., Stadsgezicht met tram en figuren 1173
Onduid.gesign., Stadsgezicht met tram en figuren

Resultaat:

140 EUR

Ongesigneerd, Boer in interieur 1174
Ongesigneerd, Boer in interieur
Startprijs 90 EUR
L. Eland, Naakte dame tegen muur 1175
L. Eland, Naakte dame tegen muur
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Landkaart van Overijssel 1176
Landkaart van Overijssel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Landkaart van Overijssel 1177
Landkaart van Overijssel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Steendruk? Jacques de Gheyn II 1178
Steendruk? Jacques de Gheyn II

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
P. Comba, Italiaanse soldaten in de bergen 1179
P. Comba, Italiaanse soldaten in de bergen

Resultaat:

325 EUR

H. Roosink, Landschap met eendenfamilie 1180
H. Roosink, Landschap met eendenfamilie
Startprijs 200 EUR
Henk Roosink, Landschap met kippen 1181
Henk Roosink, Landschap met kippen
Startprijs 200 EUR
J. Warmenhoven, Platbodems 1182
J. Warmenhoven, Platbodems
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Gé Nijhuis, Waterpartij met opvliegende eenden 1183
Gé Nijhuis, Waterpartij met opvliegende eenden

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
P. Comba, Franse soldaten bij bergmeer 1184
P. Comba, Franse soldaten bij bergmeer

Resultaat:

300 EUR

Evert Rabbers, Los Hoes Twenthe 1185
Evert Rabbers, Los Hoes Twenthe
Startprijs 200 EUR
Evert Rabbers, Hös Jaan 1186
Evert Rabbers, Hös Jaan
Startprijs 250 EUR
Evert Rabbers, Boer en boerin bij paarden met eg 1187
Evert Rabbers, Boer en boerin bij paarden met eg
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Heilige met bijbel en dolk 1188
Ongesigneerd, Heilige met bijbel en dolk

Resultaat:

60 EUR

J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel 1189
J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel
Startprijs 130 EUR
W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenbomen 1190
W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenbomen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
G.W. van Blaaderen, Boerderij in heuvellandschap 1191
G.W. van Blaaderen, Boerderij in heuvellandschap

Resultaat:

325 EUR