Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

D. Wiggers, Hollands landschap 1099
D. Wiggers, Hollands landschap
Startprijs 200 EUR
3x Kristalglas 5536
3x Kristalglas
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Grote Murano-stijl glazen vis 5529
Grote Murano-stijl glazen vis

Resultaat:

77 EUR

Verkocht
Schaakspel Cats & Dogs 2382
Schaakspel Cats & Dogs

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Glazen stier 5522
Glazen stier

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
J. Lawrence, Schotse man met kilt 1070
J. Lawrence, Schotse man met kilt

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Keramieken kerst schaakset 2375
Keramieken kerst schaakset

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Twents Los Huus 1063
Evert Rabbers, Twents Los Huus

Resultaat:

575 EUR

3x Antieke theeblikken 2368
3x Antieke theeblikken
Startprijs 50 EUR
Verkocht
H. Bleeker, Koeien 1056
H. Bleeker, Koeien

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke marmeren dames buste 5107
Antieke marmeren dames buste

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai met insekt 1049
J. Mankes, Kraai met insekt

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Zwevende vrouw 5100
Bronzen sculptuur, Zwevende vrouw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Borstbeeld, Meisje met paardenstaart 5093
Borstbeeld, Meisje met paardenstaart

Resultaat:

120 EUR

18e Eeuws houten beeld 5086
18e Eeuws houten beeld
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Toneelkijker/gedenkboek 2332
Toneelkijker/gedenkboek

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Benno Constant, Abstract 1020
Benno Constant, Abstract

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Eend 5057
Bronzen beeld, Eend

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Doos diverse Hummel artikelen 2325
Doos diverse Hummel artikelen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke passersets 2318
4x Oude/antieke passersets

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek 1013
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek

Resultaat:

375 EUR

2x Bronzen beelden 5050
2x Bronzen beelden
Startprijs 50 EUR
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier 1006
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Bronzen figuur 5043
Bronzen figuur

Resultaat:

60 EUR