Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Warmink staande klok
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Warmink staande klok met maanstand en halfuur-slag uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.

Franse stations-comtoise klok
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Franse stations-comtoise klok met ankergang. Darnis Freres. Afmeting: 45 x 30 x 17 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand, datum en wekker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Antieke schoolklok
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse schoolklok met originele bierverf beschildering. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk met slagwerk op gong. Afmeting: 14 x ø 38 cm. In goede staat.

Art Deco tafelklok, 1935
Resultaat: 30 EUR

Wortelnoten met eiken Art Deco tafelklok met chroom. Circa 1935. Afmeting: 22 x 38 x 14 cm. In goede staat.

Klok + barometer
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke barometer + buffelklok. Circa 1920. Afmeting: 8 x ø 31 cm. / 24 x 44 x 14 cm. In goede staat.

Antieke schoolklok, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse beukenhouten Junghans schoolklok. Circa 1900. Afmeting: ø 33 cm. Functie niet getest. In goede staat.

Vuurvergulde Empire pendule
Resultaat: 1.400 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen directoire, Empire pendule met Athene buste en herder met lam, engelen en guirlandes. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 34 x 25 x 10 c...

Eierwekker + klokje + barometer
Resultaat: 50 EUR

Junghans eierwekker + oud uurwerk + barometer. Afmeting: 9 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Franse poseleinen vaaspendule, 1880
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen vaaspendule. Met vergulde bronzen monturen, goud en figuren decor. Circa 1880. Achtdaags- stil uurwerk enchappement. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Art Deco tafelklok, 1940
Startprijs 60 EUR

Smeedijzeren gehamerde Art Deco tafelklok met elektrisch uurwerk. Circa 1940. Afmeting: 22 x 34 x 8 cm. In goede staat.

Verzekerings-spaarklok, 30-er jaren
Resultaat: 35 EUR

Metalen 30-er jaren spaar-wekkerklok. Functie niet getest. Afmeting: 17 x 15 x 5 cm. In goede staat.

Junghans tafelklok
Resultaat: 120 EUR

Antieke wortelnoten Junghans tafelklok met maanstand. Circa 1920. Naar 18e eeuws Engels voorbeeld van een bracket klok. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Startprijs 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met achtdaags-uurwerk, datum en seconden aanduiding. Mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 218 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Startprijs 600 EUR

18e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bewegende vadertje tijd (automaat). Achtdaags-uurwerk met datum en seconden aanduiding. Gesigneerd Costen Kirkham. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.

Antieke schoolklok, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten schoolklok met messing wijzerplaat omranding. Circa 1900. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.

Boulle klok
Startprijs 225 EUR

Franse-stijl tafelklok met wortelnoten effect. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Schwarzwalder vrijmetselaar
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Schwarzwalder klok met vrijmetselaarsteken en schotelvormige wijzerplaat. Houtgepint. Halfuur-slag op gongspiraal. Functies niet getest. Geen slinger/gewichten. Afmeting: 37 x 25 x 17 cm. In ...

Vuurvergulde Empire pendule
Startprijs 1.750 EUR

Perfecte vuurvergulde bronzen Empire pendule. Lectura met marmeren basement. Door Barbier Rue Greneta No. 31 a Paris. Afmeting: 34 x 30 x 12 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Bisquit klokkenstel
Resultaat: 60 EUR

Antiek bisquit porseleinen klokkenstel. Circa 1900. Griekse voorstelling. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude/antieke pendules
Resultaat: 100 EUR

Twee oude/antieke messing pendules. Eén maal circa 1890, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Eén maal Italiaanse replica, tweede helft 20e eeuw, halfuur-slag enchappement. Afmeting: 32 - 33 ...

Franse pendule
Resultaat: 110 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse pendule. Overgekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Functies niet getest. Afmeting: H 41 cm. In redelijke staat.

Antieke Circle Tournant klok, 1880
Resultaat: 1.500 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse Circle Tournant klok van marmer en verguld brons. Met amor. Circa 1880. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Weense regulateur, 1880
Resultaat: 200 EUR

Antieke notenhouten Weense regulateur met halfuur-slag. Weekloper. Circa 1880. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Regulateur met Junghans uurwerk
Resultaat: 60 EUR

Duitse notenhouten regulateur met Junghans uurwerk. Uurwerk antiek. Kroon niet origineel. Afmeting: 86 cm. In redelijke staat.

Franse vergulde pendule
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Beschadiging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.

Charles Dix thermometer-pendule, 1840
Resultaat: 375 EUR

Antieke Franse mahoniehouten Charles Dix thermometer-pendule met florale intarsia en plated wijzerplaat. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In zeer goede st...

Franse tafelklok
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Franse gepolychromeerde tafelklok met halfuur-slag, maanstand en veerslinger. Voorzien van bronzen versieringen. Japy Freres. Afmeting: 25 x 13 x 10 cm. In zeer goede staat.

3-Delig pendule stel, 1870
Startprijs 350 EUR

Drie-delig zwaar 19e eeuws Frans okerkleurig klokkenstel. Circa 1870. Second Empire. Met compositie metaal en brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 - 51 cm. In goede staat.

2x Antieke reiswekkers
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Franse messing reiswekkers. Circa 1900 - 1920. Moeten worden nagekeken. Afmeting: H 9 - 12 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1890
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse messing pendule. Circa 1890. Historisme. Met beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1890
Resultaat: 100 EUR

Zware antieke vergulde Franse messing pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, 1920
Resultaat: 40 EUR

Duitse eikenhouten tafelklok met plated messing wijzerplaat. Circa 1920. Halfuur-slag op gongspiraal. Functie niet getest. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Schwarzwalder klok, 1840
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok met schotelvormige wijzerplaat. Circa 1840. Afmeting: 38 x 27 x 18 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderij-klok. Achter-glas voorstelling. Geornamenteerde lijst. Circa 1860. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.

2x Antieke klokken
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke klokken. Bestaande uit: Zinken wekker, wijzer mist, circa 1900. Franse eikenhouten tafelklok, enchappement. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat...

Duitse Gründerzeit staande klok, 1890
Startprijs 1.000 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit staande klok met pannendakje en ongemerkt uurwerk. Weekloper-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 235 x 60 x 30 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Schwarzwalder klok. Halfuur-slag op bel. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Franse Louis Seize vaaspendule
Startprijs 840 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse Louis Seize astronomische vaaspendule met leeuwenkoppen. Vuurverguld en gepatineerd brons. Achtdaags stil uurwerk met touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Franse Capucine reiswekker
Startprijs 700 EUR

19e Eeuwse Franse messing Capucine reiswekker met echappement. Gesigneerd Fauriat. Klok loopt, wekker defect. Eén deurtje mist. Twee torentjes weg. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.

Franse wandklok
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Franse Louis Seize wandklok. Tinnen wijzerplaat. Met één gewicht uurwerk. Dagloper, slagwerk op grote bel. Afmeting: 54 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Engelse hoodklok
Startprijs 350 EUR

18e - 19e Eeuwse Engelse vurenhouten hoodklok met wekkerwerk. Ankergang. Joh. Fiaston Detworth. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Antieke mysterieuze klok
Startprijs 480 EUR

Antieke koud beschilderde mysterieuze klok. Schwung pendel Uhr. R. Aurili. Compositie metaal. Met origineel Junghans uurwerk. Craquele + beschadiging wijzerplaat. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Empire pendule
Startprijs 320 EUR

Vroeg 19e eeuwse twee-kleurige bronzen Empire pendule met tazza. Brons gebruneerd en verguld. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Franse schildpad pendule
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuwse Franse schildpad belijmde religieuze pendule met vergulde bronzen ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Gemerkt Tiffany and Company. Deurtje mist. Afmeting: 31x 19 x 11 ...

Antieke Franse kolomklok
Resultaat: 130 EUR

Antieke Franse Louis Philippe kolomklok met intarsia, floraal. Wijzerplaat beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm.

Franse pendule, 1840
Startprijs 300 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen pendule met ridder te paard. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 40 x 18 cm. In goede staat.

Grote koekoeksklok
Startprijs 425 EUR

Grote 19e eeuwse notenhouten Schwarzwalder koekoeksklok met druivenranken, vos en vogel. Circa 1870. Afmeting: 64 x 43 x 30 cm. Zwaar messing snek-uurwerk. In goede staat.

Antieke Majolica Lenzkirch pendule
Startprijs 320 EUR

Antieke Majolica Lenzkirch pendule met brons. Achtdaags stil uurwerk. A.U.G. 687827. Afmeting: 26 x 20 x 11 cm. In goede originele staat.

2x Kolomklokken
Resultaat: 325 EUR

Twee kolomklokken. Eén maal 19e eeuwse Franse geeboniseerde kolomklok met vergulde messing versieringen en plated wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1840. Afmeting: H 46 cm. In...

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 200 EUR

Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Craquele wijzerplaat. Verder in goede staat. Afmeting: 40 x 31 x 10 cm.

Art Deco pendule, 1925
Startprijs 90 EUR

Art Deco pendule van onyx met marmer. Circa 1925. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 27 x 44 x 11 cm. In goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 240 EUR

Drie-delig antiek Frans klokkenstel met trommelaar pendule. Circa 1880. Compositie metaal, bronskleurig, met grijs-marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 - 39 ...

Russische koekoeksklok
Startprijs 30 EUR

Houten Russische koekoeksklok met bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1920
Startprijs 60 EUR

Antiek Frans roodmarmeren Art Deco klokkenstel met kaarsenhouders. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.

Scheepsklok+barometer
Resultaat: 25 EUR

Oude messing scheepsklok en barometer. Talamex. Batterij functie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x Ø 14 cm. In goede staat.

3-Delig Frans pendule stel
Startprijs 130 EUR

Drie-delig Frans pendule stel. Tweede helft 19e eeuw. Pendule met vrouwfiguur 'Au champ par a de Ranieri'. Met rood marmeren basement en vergulde applicaties. Wijzerplaat met Arabische cijfers en zwar...

Lot miniatuurklokjes
Resultaat: 80 EUR

Doos met vergulde miniatuurklokjes. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Franse comtoise
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Franse grote comtoise met emaille wijzerplaat en vouwslinger. Beschadigd. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig pendule stel
Startprijs 270 EUR

Drie-delig pendule stel. Met marmer en putti. 20e Eeuw. Uurwerk in lyravorm. Regnant a. Paris. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers en zwarte wijzers. Met bimbam slag op twee bellen. Afmeting: 62 x ...

Warmink tafelklok
Resultaat: 50 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklok met bronzen pootjes. Halfuur-slag op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse wandklok, 1910
Resultaat: 80 EUR

Antieke Amerikaanse wandklok met intarsia. Circa 1910. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

Franse portaalklok, 1870
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse Franse palissanderhouten Louis Philippe portaalklok met florale intarsia. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Staande klok
Startprijs 100 EUR

Mora-stijl staande klok uit Denemarken. Halfuur-slag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.

Antieke Franse wekker, 1890
Resultaat: 40 EUR

Antieke Franse wekker op compositie metalen figuur. Circa 1890. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Antieke paardjesregulateur, 1890
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse paardjesregulateur. Circa 1890. Afmeting: 101 cm. In goede staat.

Schwarwalder klok
Resultaat: 25 EUR

Duitse houtgezaagde Schwarzwalder koekoeksklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 150 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1820. Afmeting: 145 cm. In zeer goede originele staat.

Engelse staande klok
Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse gesigneerde Engelse eikenhouten staande klok door H.W. Fletcher 1796 te Chester. Acht daags, halfuur-slag, seconden aanduiding. Met vergulde en plated messing wijzerplaat. Afmeting: H 213 c...

Friese stoelklok
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuwse Friese stoelklok met originele beschildering en wekker. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

Pfeilkreuz tafelklok, 1890
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Pfeilkreuz Gründerzeit tafelklok. Circa 1890. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

3 Delig Frans pendule stel
Resultaat: 150 EUR

Drie-delig Frans wit marmeren pendule stel met verguld brons. Circa 1880. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 - 41 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Imari Cartel klok
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen Cartelklok. Porselein heel. Achtdaags Frans uurwerk met porseleinen wijzerplaat (scheurtjes), halfuur-slag op bel. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1860
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse Louis Philippe pendule. Circa 1860. Vrouw met schrijfblok en lyra. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Art Deco staande klok
Resultaat: 110 EUR

Duitse Art Deco Bauhaus Pfeilkreuz staande klok. Eikenhout met palissander en chroom. Halfuur-slag op acht gongstaven. Circa 1930. Afmeting: H 195 cm.

Imperial pendule met faunen
Resultaat: 250 EUR

Italiaanse bronzen imperial pendule met faunen en blauw porselein. 21e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag echappement. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Antieke Franse glaspendule, 1880
Resultaat: 175 EUR

Antieke Franse Carrera marmeren glaspendule met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en kwikslinger. Circa 1880. Afmeting: 46 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Antiek Lenzkirch klokje, 1890
Startprijs 200 EUR

Antiek Duits notenhouten Lenzkirch klokje met bronzen beslag, stil uurwerk. Circa 1890. Stukjes lijst weg. Functie niet getest. Slingerveer kapot. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.

Staande Friese klok
Resultaat: 140 EUR

18e - 19e Eeuwse mahoniehouten staande klok met Fries uurwerk. Deels beschadigd. Functies niet getest. Met console. Afmeting: H 226 cm. In redelijk/goede staat.

Oude zadeltas wekker
Startprijs 25 EUR

Oude zadeltas wekker met lederen foedraal. Circa 1930. Afmeting: 11 x 10 x 10 cm. In goede staat.

Miniatuur Friese staartklok
Resultaat: 80 EUR

Kleine antieke eikenhouten miniatuur Friese staartklok. Circa 1910. Mechanisch uurwerk. Eén spiegel mist. Afmeting: 48 cm. Verder in goede staat.

19e Eeuwse Franse schommelaar pendule
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse Franse schommelaar pendule met skelet-uurwerk. Circa 1870. Stil uurwerk. Slingerveer gebroken + glazen stolp. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Engelse skeletklok
Resultaat: 225 EUR

Antieke Engelse messing skeletklok met snek. Op houten met albasten basement. Circa 1880. Slingerveer kapot. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Oude messing reiswekker
Resultaat: 100 EUR

Oude messing reiswekker. Ovaal vormig. Twee helft 20e eeuw. Charles Frodsham London. Afmeting: 15 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.

Pfeilkreuz tafelklok, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Pfeilkreuz tafelklok. Circa 1900. Halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 50 EUR

Oude eikenhouten Friese staartklok met certificaat klokkenmaker Joure. Met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 143 cm. In goede staat.

Antieke Franse marmeren pendule
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 33 x 36 x 15 cm. In goede staat.

Lenzkirch wandklok, 1920
Startprijs 130 EUR

Notenhouten Lenzkirch wandklok Aug 1 Million Nr. 910792. Circa 1920. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Bakelieten wandklok, 1940
Resultaat: 60 EUR

Bakelieten Engelse wandklok met chroom. Circa 1940. Afmeting: 6 x ø 17 cm. In goede staat.