Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Coen Geevers, Vaas met bloemen 1249
Coen Geevers, Vaas met bloemen
Startprijs 125 EUR
Verkocht
6x Antiek Duits Jugendstil porselein, 1915 6207
6x Antiek Duits Jugendstil porselein, 1915

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Theetafel met lade 4278
Theetafel met lade

Resultaat:

50 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen met figuren 1213
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen met figuren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4271
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
A.G. Gerritsen, Stilleven met fruit en steengoed melkkan 1206
A.G. Gerritsen, Stilleven met fruit en steengoed melkkan

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
8-Kantige vitrine met geslepen glas 4264
8-Kantige vitrine met geslepen glas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
7x Oud/antiek porselein 6200
7x Oud/antiek porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten, Bospad met paard en wagen 1199
Jaap van Kregten, Bospad met paard en wagen

Resultaat:

80 EUR

Inktstel met zilver 415
Inktstel met zilver
Startprijs 110 EUR
Gouden ring met diamant 408
Gouden ring met diamant
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Doos diverse Hummel artikelen 2325
Doos diverse Hummel artikelen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke passersets 2318
4x Oude/antieke passersets

Resultaat:

45 EUR

2x Cloisonne vazen 7414
2x Cloisonne vazen
Startprijs 325 EUR
4x Imari (divers) 7407
4x Imari (divers)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Groot antiek Duits servies, 1915 6193
Groot antiek Duits servies, 1915

Resultaat:

110 EUR

Herman Moerkerk, Man met wandelstok 1163
Herman Moerkerk, Man met wandelstok
Startprijs 400 EUR
Verkocht
H. Schut, Landschap 1156
H. Schut, Landschap

Resultaat:

200 EUR

D.C.R. Heeck, Paardenkarren met figuren 1149
D.C.R. Heeck, Paardenkarren met figuren
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Witgouden collier en hanger diamant 401
Witgouden collier en hanger diamant

Resultaat:

400 EUR

Zilveren schaar met ketting 394
Zilveren schaar met ketting
Startprijs 150 EUR
2x China, 20e eeuw 7400
2x China, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR
Eiken 2-deurs kast 4228
Eiken 2-deurs kast
Startprijs 400 EUR
Eiken hoekvitrinekast 4221
Eiken hoekvitrinekast
Startprijs 100 EUR