Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6x Oud/antiek Chinees porselein 7489
6x Oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

25 EUR

Antiek Chinees Yixing theepotje 7490
Antiek Chinees Yixing theepotje
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Lot Chinese bloempotjes 7491
Lot Chinese bloempotjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi borden 7492
2x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi borden

Resultaat:

120 EUR

17e Eeuwse Kang Xi schotel 7493
17e Eeuwse Kang Xi schotel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Familie Verte borden 7494
2x Familie Verte borden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 7495
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Japanse Kutani caché pot 7496
Japanse Kutani caché pot

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees kannetje 7497
18e Eeuws Chinees kannetje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Chinese trekpot 7498
19e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Familie Rose dekselvazen 7499
2x Familie Rose dekselvazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese/Japanse? borden 7500
6x Antieke Chinese/Japanse? borden

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
10x Antieke Familie Rose borden 7501
10x Antieke Familie Rose borden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Japanse Kutani vazen 7502
3x Japanse Kutani vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese bronzen wierookbrander 7503
Chinese bronzen wierookbrander

Resultaat:

225 EUR

Chinese bronzen cloisonne wierookpot 7504
Chinese bronzen cloisonne wierookpot
Startprijs 180 EUR
Verkocht
2x Oude Chinese bronzen vazen 7505
2x Oude Chinese bronzen vazen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Oud Oosters benen plateau/basement 7506
Oud Oosters benen plateau/basement

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oosters handwerkstuk met gouddraad 7507
Oosters handwerkstuk met gouddraad

Resultaat:

90 EUR

Antieke Chinese penselenpot 7508
Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 60 EUR
Oude Chinese jade gesneden beker 7509
Oude Chinese jade gesneden beker
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
19e Eeuwse Chinese Kang Xi kom 7510
19e Eeuwse Chinese Kang Xi kom

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees trekpotje 7511
18e Eeuws Chinees trekpotje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
12x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 7512
12x Chinese borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

375 EUR