Grote Gallé-stijl glazen vaas met vliegende duiven in landschap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke stereokijker met diverse vooroorlogse kaarten. Afmeting: 24 x 31 x 19 cm. In goede staat.
Industrieel koper reliëf van beeldhouwer Willem Hopman. 1939 - Alkmaar. Afmeting: 80 x 41 x 6 cm. In goede staat.
Kavel met 6 zilveren munten van 2,5 Gulden Nederland: 1859, 1871, 1930, 1931, 1973(2x) in diverse condities.
Grote Boheemse kristalglazen vaas met gesatineerde omranding. 21e Eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 25 cm. In goede staat.
Christian P. Snijders. 1904 - . Hollands riviergezicht met trekschuit en molens. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.
Antieke houten wanddiorama. Circa 1920. Interieur met koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.
Gijsbertus Craeyvanger. 1810 - 1895. Adelijke jager met jachthonden, paard en stalmeester. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.
Zeldzame Lenzkirch precisie staande klok met compensatie slinger en centrale secondenwijzer. Circa 1890. Eikenhouten klokkast. Afmeting: H 200 cm. In goede originele staat.
Merida, 1996. Mogelijk Francisco Cortijo Merida. 1936 - 1996. Spaanse School. Surrealistische figuren voorstelling. Mixed media op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Franse marmeren Louis Seize pendule met datumaanduiding en verguld bronzen figuur. Met origineel florale marmerbeschildering. Deliau Paria. Afmeting: 34 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok. Brandschade. Afmeting: 72 cm. In redelijke staat.
Antieke kristallen Val Saint Lambert vaas. Model Rivoli. In de kleur Chinees groen + transparant. Circa 1908. Afmeting: H 31 x Ø 9 cm. In goede staat.
Naar Henriëtte Ronner. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen met sleutels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Antiek drie delig Frans klokkenstel met coupes. Circa 1900. Compositie metaal met marmeren basement. Vrouw met bloem en engel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Paar pootjes weg. Afmeting:...
Grote antieke marmeren Art Deco pendule met bronskleurige vogel. Circa 1930. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 33 x 52 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence fruitschaal met gecontourneerde omranding. Gesigneerd A. K. (A. Kruiswijk). Met floraal/figuren decor. Drie chips. Afmeting: 11 x 39 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Gert Stegeman. 1858 - 1940. Rustend trekpaard met dekkleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse acht-kantige eikenhouten Pfeilkreuz schoolklok. 1920. Afmeting: 36 x 35 x 12 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence dekselvaas. Oud Delft. Circa 1930. Afmeting: H 75 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws ikoon. Moeder Gods hoor mijn gebed. Circa 1850. Met enkele kovceg. Diverse restauraties. Barst in paneel. Afmeting: H 31,5 x B 26 cm. Verder in goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen directoire, Empire pendule met Athene buste en herder met lam, engelen en guirlandes. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 34 x 25 x 10 c...
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.