44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

Ronde tafel, mahonie 4199
Ronde tafel, mahonie
Startprijs 100 EUR
Eiken kist ca 1800 4218
Eiken kist ca 1800
Startprijs 100 EUR
Eiken hoekvitrinekast 4221
Eiken hoekvitrinekast
Startprijs 100 EUR
Antieke Engelse hangoor tafel 4239
Antieke Engelse hangoor tafel
Startprijs 100 EUR
Antieke Amelander ? vitrinekast 4255
Antieke Amelander ? vitrinekast
Startprijs 100 EUR
18e Eeuws roldeurkastje 4022
18e Eeuws roldeurkastje
Startprijs 125 EUR
Mahonie nachtkastje 4252
Mahonie nachtkastje
Startprijs 130 EUR
Wortelnoten Gründerzeit commode 4251
Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 140 EUR
Chinese hocker 4056
Chinese hocker
Startprijs 150 EUR
Hollandse penantkast, 1820 4073
Hollandse penantkast, 1820
Startprijs 150 EUR
4x Hollandse Biedermeier stoelen 4075
4x Hollandse Biedermeier stoelen
Startprijs 150 EUR
Antiek dressoir, 1870 4093
Antiek dressoir, 1870
Startprijs 150 EUR
Lectuurhouder, 19e Eeuw 4095
Lectuurhouder, 19e Eeuw
Startprijs 150 EUR
19e Eeuwse ovale eettafel 4117
19e Eeuwse ovale eettafel
Startprijs 150 EUR
Bijzettafel, 1860 4132
Bijzettafel, 1860
Startprijs 150 EUR
Engelse speeltafel 4174
Engelse speeltafel
Startprijs 150 EUR
Duitse commode, 1870 4220
Duitse commode, 1870
Startprijs 150 EUR
Spiegel + console, 1890 4238
Spiegel + console, 1890
Startprijs 150 EUR
19e Eeuws antiek gestoken tafel 4249
19e Eeuws antiek gestoken tafel
Startprijs 150 EUR
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4267
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Startprijs 150 EUR
Engelse butlertray, 1920 4081
Engelse butlertray, 1920
Startprijs 170 EUR
Eiken buffetkast 4193
Eiken buffetkast
Startprijs 180 EUR
4x Biedermeier stoelen, 1860 4074
4x Biedermeier stoelen, 1860
Startprijs 200 EUR
Antieke eethoek, 1840 4084
Antieke eethoek, 1840
Startprijs 200 EUR