44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

Art Deco bijzettafel 4109
Art Deco bijzettafel
Startprijs 40 EUR
Antieke bijzettafel 4110
Antieke bijzettafel
Startprijs 40 EUR
Antieke halspiegel 4114
Antieke halspiegel
Startprijs 40 EUR
Antieke parapluhouder, 1890 4178
Antieke parapluhouder, 1890
Startprijs 40 EUR
Teakhouten kastje/TV meubel 4244
Teakhouten kastje/TV meubel
Startprijs 40 EUR
2x Engelse nachtkastjes 4143
2x Engelse nachtkastjes
Startprijs 50 EUR
Antieke parapluhouder 4149
Antieke parapluhouder
Startprijs 50 EUR
Goudkleurige Barok-stijl salontafel 4076
Goudkleurige Barok-stijl salontafel
Startprijs 60 EUR
Eiken voltaire in Rococo-stijl 4137
Eiken voltaire in Rococo-stijl
Startprijs 60 EUR
Antieke voltaire + voetenbank 4235
Antieke voltaire + voetenbank
Startprijs 60 EUR
19e Eeuwse armleunstoel 4236
19e Eeuwse armleunstoel
Startprijs 60 EUR
Antieke bijzettafel, 1880 4242
Antieke bijzettafel, 1880
Startprijs 60 EUR
Antiek Engels kamergemak 4241
Antiek Engels kamergemak
Startprijs 70 EUR
Oosterse bijzettafel 4274
Oosterse bijzettafel
Startprijs 70 EUR
Engelse tiltop tafel 4112
Engelse tiltop tafel
Startprijs 80 EUR
Antieke spiegel 4154
Antieke spiegel
Startprijs 80 EUR
Antieke eiken eettafel, 1920 4215
Antieke eiken eettafel, 1920
Startprijs 80 EUR
Spiegel met lithografie achter glas 4230
Spiegel met lithografie achter glas
Startprijs 80 EUR
2 Bijzettafels oosters gesneden. 4275
2 Bijzettafels oosters gesneden.
Startprijs 80 EUR
Willem III kastje, 1860 4276
Willem III kastje, 1860
Startprijs 90 EUR
2x Neo Gotische meubels 4128
2x Neo Gotische meubels
Startprijs 100 EUR
Eiken bar of TV kast 4130
Eiken bar of TV kast
Startprijs 100 EUR
Tafel met antieke tegels 4162
Tafel met antieke tegels
Startprijs 100 EUR
Franse commode 4173
Franse commode
Startprijs 100 EUR