Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Studio Anne Carlton. Polystone schaakspel Cats & Dogs. Handbeschilderd + houten schaakbord. Kras op schaakbord. Afmeting: 13 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Keramieken kerst schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 26 x 61 x 61 cm. In goede staat.
Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor en poedergoud glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.
Drie antieke blauw-witte Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Kang Xi + Queng Lung. Enkele chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twents Los Huus met vee en figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Antieke parelmoer toneelkijker en een religieus gedenkboek. Circa 1900. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.
Doos met diverse Hummel artikelen. Onder andere: Map vol met ansichtkaarten, zes boeken over Hummel, twee kalenders, Hummel speeldoos met muziek, klein dekseldoosje, gebrandschilderd raam, hanger, vid...
Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.
Armband met granaat en parel voorzien van een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen, voorzien van gefacetteerde granaten, 5x8mm, en zoetwaterparels, ø 5,5mm, om-en-om, bevestigd aan een ro...
Twee grote Japanse cloisonne vazen met floraal/vogel decor. Met bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Achtkantige twee-deurs teakhouten vitrinekast met facet geslepen glas en houtgesneden schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 88 x 88 cm. In goede staat.
Bijzondere gouden ring, 750/000, met diamanten. Witgouden brede strak gevormde scharnierende buitenring, breedte 3,5 mm, met 2 briljant geslepen diamanten en een geelgouden binnenring met in het midde...
Zilveren miniatuur, 835/000, van een jockey te paard springend over hindernis. Italië. 8x5x7cm. ca 59,9 gram In goede staat
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 11,5 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinese godheden in de wolken decor rondom. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.